Microsoft andis oma produktiivsusega seotud programmidele ja tööriistadele uue ilme. Jutt käib Windowsi Office’i programmidest, mis hakkavad välja nägema lihtsamad ja stiilsemad. Selle mõte on paremini sobituda uue Windows 11 stiiliga, kuid paremaks on tehtud ka mitmeid funktsioone.

 

Kasutajaliidese eesmärk on võimaldada loomulikum ja ühtlasem kasutajakogemus, olenemata, millist Windowsi programmi kasutatakse. Kiirmenüü (Quick Access Toolbar) on nüüdsest vaikimisi peidetud. Vaikimisi kohandub ka Office valitud Windowsi stiiliga. Näiteks saab panna Wordi ja Exceli öösel avanema öörežiimis, mis peaks olema vähem koormavam silmadele. Muidugi saab endiselt jääda truuks ühele kindlale stiilile.

Uuendus on garanteeritud Windows 11 kasutajatele. Windows 10 kasutajatele ilmub programmi paremale üles serva ruupori ikoon, mis annab uuendusest märku, kirjutab Engadget. Kirjeldatud uuendus ei muuda programmide kasutamist põhjalikult, küll aga on see tervitatav, et paremini sulanduda ülejäänud operatsioonisüsteemiga.

Hardi õppis Balti filmi- ja meediakoolis ning töötab vabakutselise režissöörina, aga tema argipäeva mahub nii kooli täienduseks kui kõrvale ka mitmeid hobisid. Reisimise ning filosofeerimise kõrval katsetab Hardi ka erisuguseid digitehnoloogilisi süsteeme, programme, portaale ja rakendusi, et selgitada välja need, millised aitavad oma elu kvaliteetsemalt korraldada.

Kommentaarid