Youtubei mobiiliäpp sai uued võimalused video mängimise juhtimiseks

#YouTube

Youtube uuendas hiljuti oma mobiiliäppi, mis teeb videode vaatamise natuke lihtsamaks. Lisandusid uued viipamised, videode juhtimised ja veel üht-teist.

 

Suurim uuendus on uus viipefunktsioon, mis lükkab video täisekraanile või toob ta jälle väiksemaks. Erinevalt varasemast, kui tuli selleks kas nuppu vajutada või telefon küljele keerata, saab selleks nüüd lihtsalt sõrmega üles tõmmata. Alla tõmmates läheb video taas väiksemaks nagu videot lihtsalt mängima pannes. Need viipamised toimivad ainult mängiva video peal, seega pole vaja muretseda, et sõrmega tõmbamine iOS või Androidi operatsioonisüsteemiga telefonides äpist välja viskaks.

 

Sõrmega mööda video üles tõmmates, hakkab video üle ekraani mängima.

 

Veel lisandusid mõned uued nupud video mängima panemisel. Nimelt cc-nupp, millega saab subtiitreid aktiveerida on nüüd video peal, selle ülemises servas autoplay-nupu kõrval, mis oli varem samuti video all, kirjutab The Verge. Vajutades ajakoodile on võimalik valida, kas näha seda, kui kaua video on juba mänginud või kui kaua veel kestab.

 

 

Lõpetuseks, Youtube annab nüüdsest ka soovitusi, mis avanevad väikeste teadaannetena, soovitades paremaks elamuseks telefoni pöörata või kasutada VR-lahendust. Youtubei sõnul plaanivad nad tulevikus lisada mobiiliäppi veelgi rohkem soovitusi, kuidas rakendust mõnsuamalt kasutada.

ehk Digimon usub, et digitehnoloogia on vahend nagu pintsel, mis ei tee iseenesest targemaks või lollimaks, aga läbi mille on võimalik palju ära teha. "Cool oleks, kui kõik on võrgus, aga samas jääks võimalus ennast lahti ühendada." Tema peamisteks töövahenditeks on Open Office, e-mail ning muidugi klaviatuur. Digimoni digitaalsed väljakutsed algasid Tamagotchi Eestisse jõudmisega, usub ta ise. "Tulevik on digi ja tarkus ning arukas tegutsemine on igal ajal kasuks," rõhutab ta.

Kommentaarid