Jätkates Digitarga kasutamist oled teadlik küpsiste kasutamisest.
Tumeda taustaga Youtube arvutis. Foto: ekraanipilt Youtube'st

Pärast seda, kui Youtube eelmisel aastal tumeda disainiga laua- ja sülearvutitele välja tuli, on kasutajad lakkamatult nõudnud sama ka nutiseadmetele. Nüüd on see imeline aeg kätte jõudnud.

Maailma populaarseim videote jagamise sait on võimalik keerata tumedaks. Just öösel, kui oled ennast unustanud mitmeks tunniks videote maailma, on must versioon Youtube’ist silmasõbralikum ja rahulikum.

Kui sul pole und ja tõesti pead öökullina ekraani vaatama, siis nüüd saad seda teha natuke mugavamalt.

iOS-i kasutajana mine Youtube’i äpis oma konto peale, edasi Seadetesse, vali “dark theme” ja naudi uut väljanägemist.

Silmasõbraliku Youtube'i sisselülitamine iOS's. Pilt: Hardi Keerutaja
Silmasõbraliku Youtube’i sisselülitamine iOS-is. Pilt: Hardi Keerutaja

Kui soovid sama teha arvuti brauseris, siis mine samuti paremal ülaservas oma kontole, kliki lahti, misjärel näed rippmenüüs poolkuud ning võimalust öörežiim sisse lülitada. Tume versioon Androidile on ka peatselt tulemas.

ehk Digimon usub, et digitehnoloogia on vahend nagu pintsel, mis ei tee iseenesest targemaks või lollimaks, aga läbi mille on võimalik palju ära teha. "Cool oleks, kui kõik on võrgus, aga samas jääks võimalus ennast lahti ühendada." Tema peamisteks töövahenditeks on Open Office, e-mail ning muidugi klaviatuur. Digimoni digitaalsed väljakutsed algasid Tamagotchi Eestisse jõudmisega, usub ta ise. "Tulevik on digi ja tarkus ning arukas tegutsemine on igal ajal kasuks," rõhutab ta.

Kommentaarid

Tutvun toodetega
Lugesid loo läbi, võta nüüd hetk ja sirvi seotud tooteid või pane kinni ja naudi surfamist edasi