Jätkates Digitarga kasutamist oled teadlik küpsiste kasutamisest.

Youtube hakkab teada andma, et sa sellega liiale ei läheks

#ajajuhtimine #YouTube

Kui sa oled üks neist, kes Youtube’is ajataju kaotab, siis see uus meede on just sulle. Nüüdsest saab Youtube’i seadistada meeldetuletused, mis on osa Google’i uuest hoolivast suunast, et kasutajad videote vaatamisega üle ei pingutaks.

 

Kui uusim Android P sel suvel välja tuleb, on selles midagi, mida varem pole olnud. Nimelt võimalus äppide liigset kasutamist piirata. Operatsioonisüsteem hakkab kuvama aega, mis igas äpis kulub, mitu korda telefoni päeva jooksul avatakse ja muud silmiavavat, mida varem pole näha saanud. Eelmisel nädalal tutvustatud uuendused on osa Google’i programmist, mis aitab inimestel nutisõltuvust ohjes hoida.

Kui Android P väljatulekuni suvel on veel aega, siis Youtube lasi oma abistava funktsiooni juba välja. See on vabatahtlik ja tuleb eraldi sisse lülitada, mille järel hakkavad tulema märguanded, kui mingi kindel hulk aega on videote vaatamisele kulunud.

Et see aktiveerida, tuleb mobiiliäpis vajutada paremal üleval olevale kasutaja fotole. Seejärel valida Seaded (Settings) ning “Remind me to take a break”. Kui seda võimalust valikus pole, siis aitab rakenduse uuendamine.

 

Allikas: Youtube

 

 

Ma ei saa öelda, et ma tihti kolm tundi järjest Youtube’i vaataks, aga kui sul kulub seal suurem hulk aega ja vahel ehk isegi liiga palju, siis need märguanded võivad olla heaks meeldetuletuseks, et tegelikult oleks vaja hoopis midagi muud teha. Tegu on väga leebe meetmega: äpi automaatset sulgemist ega piiramist ei järgne.

(Allikas: TheVerge)

 

ehk Digimon usub, et digitehnoloogia on vahend nagu pintsel, mis ei tee iseenesest targemaks või lollimaks, aga läbi mille on võimalik palju ära teha. "Cool oleks, kui kõik on võrgus, aga samas jääks võimalus ennast lahti ühendada." Tema peamisteks töövahenditeks on Open Office, e-mail ning muidugi klaviatuur. Digimoni digitaalsed väljakutsed algasid Tamagotchi Eestisse jõudmisega, usub ta ise. "Tulevik on digi ja tarkus ning arukas tegutsemine on igal ajal kasuks," rõhutab ta.

Kommentaarid

Tutvun toodetega
Lugesid loo läbi, võta nüüd hetk ja sirvi seotud tooteid või pane kinni ja naudi surfamist edasi