Windows 11 võimaldab Android rakendusi ka arvutis kasutada

#Android #Microsoft #Windows

Teadupärast on kõigile tuntud Windows 10 õige pea saamas omale järeltulija nimega Windows 11.

Seega lõppeb Windows 10 pidev uuendamine ja ruumi tehakse täiesti uuele Windowsile. Microsoft on selle ametlikult välja öelnud ja esimesed pildid ja videodki uuest operatsioonisüsteemist on kättesaadavad. Loomulikult leidub seal uusi funktsioone, uuenenud on disain ning kindlasti pakutakse veel üht-teist huvitavat.

 

Android rakendused Windowsis

 

Üheks omapärasemaks osaks uues Windowsis saab olema aga nutiseadmetest tuntud Android operatsioonisüsteemi rakenduste tugi. Seega saab juba lähitulevikus telefonidest tuntud programmid paigaldada ka arvutisse ja neid seal kasutada.

Eelinfo kohaselt integreeritakse Androidi rakendustepood Windowsisse ning kõik soovitav on kättesaadav ilma erilise pingutuseta. Peale paigaldamist aga on rakendused nähtavad ja kasutatavad sarnaselt Windowsi enda programmidega.

Kokkuvõttes on selline lähenemine mitmes mõttes nutikas. Esiteks on see lihtsam kasutajatele, kuna samu rakendusi saab mugavalt kasutada nii arvutis kui nutiseadmetes.

Teiseks muutub Windowsi paigaldatavate rakenduste valik kordi ja kordi suuremaks ning kolmandaks on rahul ka rakenduste loojad, kuna enam ei pea tegema erinevaid versioone Androidile ja Windowsile.

Microsoft 11 on praeguse info kohaselt läbi uuenduse tasuta kättesaadav kõikidele Windows 10 kasutajatele.

Mina kirjutan peamiselt nutitelefonidest ja nendega seonduvast (rakendused, hooldamine). Samuti annan ülevaateid arvutitest ja nende lisaseadmetest – kuidas oma seadmete eest hoolitseda ja mismoodi valikut teha.

Kommentaarid