Facebook testib funktsiooni, mis lubab saadetud teksti tagasi võtta.

 

Selle aasta alguses avalikustas Facebook, et oli salaja kustutanud mõned Mark Zuckerbergi vanemad sõnumid. Sellist võimalust paraku kõik ülejäänud Facebooki kasutajad nautida ei saa. Isegi kui sõnum enda aknas kustutada, siis vastuvõtja tšätti jääb see endiselt alles. Aprillis teatati, et Facebook kavatseb unsend’i ehk tagasivõtmise nupu luua kõigile. Nüüdsest on olemas ka esimesed pildid sellest, kuidas see kõik välja hakkab nägema, kirjutab The Verge.

 

 

Pildilt on näha, kuidas Messengeri Androidi versioonis sõnumit muutma hakates on lisaks praegusele sõnumi kustutamisele (ühepoolne) ka teine valik, mis lubab sõnumi võtta tagasi nii, nagu seda poleks saadetudki. Sõnumit tagasi võttes tekib uus aken, mis küsib kustutamiseks kinnitust. Ühtlasi hakkab olema ajalimiit, nii nagu Gmailis on pärast e-kirja saatmist 30 sekundit kirja tagasivõtmiseks. Messengeri sõnumite tagasivõtmise ajapiirang pole avalikkusele veel teada.

ehk Digimon usub, et digitehnoloogia on vahend nagu pintsel, mis ei tee iseenesest targemaks või lollimaks, aga läbi mille on võimalik palju ära teha. "Cool oleks, kui kõik on võrgus, aga samas jääks võimalus ennast lahti ühendada." Tema peamisteks töövahenditeks on Open Office, e-mail ning muidugi klaviatuur. Digimoni digitaalsed väljakutsed algasid Tamagotchi Eestisse jõudmisega, usub ta ise. "Tulevik on digi ja tarkus ning arukas tegutsemine on igal ajal kasuks," rõhutab ta.

Kommentaarid