Jätkates Digitarga kasutamist oled teadlik küpsiste kasutamisest.

Virtuaalreaalsus: Google Cardboard näitab nüüd ka Google Street View 3D-vaateid

#Android #Google CardBoard #iOS #reisimine #Street view #virtuaalreaalsus

Kui sulle meeldib reisida, kuid sa ei soovi lennata, sõita rongi ega autoga, siis Google Street View on just sinu jaoks.

Google Cardboard
Naudi mööda ilma reisimist ja oma lemmiktänavate avastamist kasvõi tugitoolist.

Google lasi välja uuenduse nii iOS-i kui ka Androidi platvormil töötavatele Street View rakendustele, mis võimaldab ettevõtte tohutut andmebaasi avastada Google Cardboardi virtuaalreaalsuskomplekti kasutades.

Olenemata kohast, mida parasjagu avastad, peaks virtuaalreaalsuskomplekt andma varasemast veelgi reaalsema reisielamuse.

Ettevõtte taskukohase virtuaalreaalsuskomplekti populaarsus on suur, mida illustreerib Play poe allalaadimiste statistika, kus erinevaid Google Cardboardi rakendusi on nutiseadmetesse tõmmatud juba üle 15 miljoni korra.

Google teeb palju tööd selle nimel, et virtuaalreaalsus inimestele lähemale tuua, mida näitab ka fakt, et ettevõte on osas koolides ellu kutsunud n-ö virtuaalsete kooliekskursioonide projekti, kus õpilastele antakse Google Cardboardi komplekt, telefon ning õpetajale tahvel ekskursiooni juhtimiseks.

Google Cardboardi komplekti kasutamiseks ei ole vaja midagi rohkemat kui telefoni, vastavat rakendust ning papist voldikut koos kahe läätse ja magnetiga, mida on võimalik tellida näiteks siit. Proovi järele ja avasta oma koduse diivani mugavustest uusi ja huvitavaid kohti üle maailma.

Allikas: Now you can try Street View in VR using Google Cardboard

ehk digitaavi sai oma hüüdnime täiesti juhuslikult. "Kuid see sobib mulle," on ta sellega nüüdseks juba harjunud. "Kõik digitehnoloogiaga seonduv peab olema lihtsasti arusaadav, mugav kasutada ning märkamatult minu igapäevaelusse sobituma," räägib Digitaavi. "Telefon, sülearvuti ning Google-kalender on minu igapäevased abimehed ja assistendid, milleta ma oma elu enam ette ei kujuta. Kohtumised, trennid, puhkused – kõik on kirjas kalendris, mis omakorda on kõikide seadmete vahel sünkroniseeritud." Digimaailmaga sai DIgitaavi põgusalt tuttavaks juba ligi 15 aastat tagasi kooli arvutitunnis oma esimest e-posti kontot luues. "Suurem huvi tekkis aga esimese nutitelefoniga, milleks oli HTC Wildfire, mis oma tehnilistelt näitajatelt kuigi võimekas telefon ei olnud, sest näiteks Instagram seal tööle ei hakanudki," meenutab Digitaavi, nägu muigel. Paljudele kõlab sõna “digi” Digitaavi sõnul hirmutava ning halvaendelisena. "Minu eesmärk on tuua inimesed, kes võib-olla seni selle maailmaga kokku puutunud ei ole, lähemale teenustele, tehnoloogiatele ning vidinatele, millest neile igapäevaelus kasu tõuseks." Digitaavi kirjutab uudiseid teemadel, mis talle endale huvi pakuvad. "Üritan seda teha keeles, mis on arusaadav kõigile."

Kommentaarid