Allikas: Telia

Viljandi folgile saab kaasa elada Telia TV erikanalil

#minu.tv #telia tv #viljandi folk

Tänavusel Viljandi pärimusmuusika festivalil ehk Viljandi folgil toimuvale saab kaasa elada nii teleri kui ka nutiseadme vahendusel – Telia edastab festivali otseülekandeid Telia TV ja MINU.TV kaudu. Festivalil astub taas üles terve rida põnevaid kodu- ja välismaiseid artiste, kelle etteasteid saab mugavalt jälgida nii otse kui järelvaadates Telia TV erikanalil ning nutiseadmete vahendusel MINU.TV-s.

“Tänavu on üks peamisi erinevusi see, et teeme ülekandeid nii Kaevumäe kui ka Kirsimäe lavalt ehk toodame teleprogrammi sisuliselt poole rohkem kui varasematel aastatel,” ütles Telia Eesti sotsiaalmeedia ja sisuturunduse juht Tõnn Kuuli.

Lisaks tavalisele festivalimelule ja vaheintervjuudele näitab erikanal iga päev ka erinevaid muusikateemalisi dokumentaalfilme. Erikanal aktiveerub juba kolmapäeval, 26. juulil, mil saabki asuda neid samu filme vaatama. Festivali otseülekanded jõuavad eetrisse 27.–30. juulil.

Telia TV-s avaneb erikanal kanalipositsioonil “0”. Kui kanal automaatselt kanalivalikusse ei ilmu, tuleb digiboks taaskäivitada. MINU.TV-s lisandub ajutine kanal telekanalite üldnimekirja.

Sellega, milliseid ülekandeid saab Kaevumäe ja Kirsimäe lavalt Telia TV ja MINU.TV vahendusel jälgida, saab tutvuda SIIN.

Lisaks teleprogrammi edastamisele on festivalil püsti pandud ka Telia ala, mis pakub külastajatele erinevaid tegevusi ning üllatusi. Et populaarsel Kirsimäe ja Kaevumäe laval toimuv kellelgi nägemata ei jääks, paigaldab Telia folgi südamesse ehk teede ristumispunkti suure LED-ekraani, millelt on võimalik jälgida lavadel toimuvat Telia TV vahendusel.

Telia on olnud aastaid Viljandi pärimusmuusika festivali suurtoetaja. Festivali pika ajaloo jooksul on inimeste muusikamaitset avardanud üle tuhande esineja nii kodumaalt, lähinaabrite juurest kui ka sellistest eksootilistest paikadest nagu Alaska, Niger, Senegal, Lõuna-Korea, Mauritaania ja Afganistan.

XXV Viljandi pärimusmuusika festival toimub 27.–30. juulil 2017. Suvise muusikasündmuse teema on “Uut ja vana”, mis annab ainest ka ürituse 25. juubeliks. Vaata lähemalt: www.folk.ee/festival.

ehk Digitark R@igo usub, et kuna (digi)tehnoloogia pakub täna võimalust efektiivsemalt tööd teha, mõnusamalt meelt lahutada ja mugavamalt oma igapäevatoimetusi ajada kui kunagi varem, oleks patt seda mitte kasutada.

Kommentaarid

Kommenteerimine on suletud.