Eesti suvi on ilma poolest vaheldusrikas ning mitte alati pole ilm see, mis õue kutsub. Kui ladistab vihma ja on jahedavõitu, siis on mõnus teha midagi tubast, näiteks vaadata filme ja sarju.

 

Mida vaadata?

 

Kellel varem polnud aega, siis läbi Telia TV on võimalik kaasa elada “Troonide mängu” viimasele hooajale või alustada algusest ning sisustada järjest vaadates terve nädal.

Lisaks on saadaval hetke kuumim, samuti HBO toodetud sari “Tšornobõl”, mis annab aimu tuumakatastroofi närvikõditavast õudusest. Praegune teleseriaalide kuldajastu sai mõnes mõttes alguse 20 aastat tagasi, kui tuli välja sari, milles oli esimest korda filmilikku sügavust – Sopranod, mille kuus hooaega on Telia TV-s olemas. “Sünge juhtum” on kvaliteetsari, milles nauditav detektiividuo Woody Harrelsoni ja Matthew McConaughey kehastuses. Ettevaatust sellega! Üksinda suvilas öösel vaadates võib juhtuda, et ei julge enne hommikut enam allakorrusele minna. Kellel veel nägemata, siis “Läänemaailm” pakub kindlasti põnevat kaasaelamist. Kõik HBO seriaalid, mida Telia TV eesti vaatajateni toob on varustatud eesti- ja venekeelsete subtiitritega ning ilma reklaamita. Kindlapeale on olemas kõik hooajad ja episoodid, nii et võid hakata sobival hetkel lihtsalt vaatama.

HBO sarjade ja filmide vaatamiseks 7 euro eest kuus piisab kõige väiksemast Telia TV Mini paketist. Standard ja Premium paketi tellijatel on HBO juba sees. Filmidest on lisaks muule äsja Telia videolaenutusse jõudnud veebruaris esilinastunud kodumaine suurfilm “Tõde ja õigus”.

Tasuta live-ülekannetele saab kaasa elada Pärnu Muusikafestivalilt ja Viljandi pärimusmuusika festivalilt.

Kuidas vaadata?

 

Seriaale on võimalik vaadata pea kõigilt ekraanidelt telefonist projektorini. Midagi on sul kindlasti juba olemas. Väiksemad ekraanid on hea resolutsiooniga, kuid heli on nendel kehv. Palju annab juurde Bluetooth’iga ühendatav kaasaskantav kõlar, mis suvekodus või reisil kulub igaljuhul ära.

Internet võiks ka olla. Kui mobiilne levi jääb nõrgaks ja wifi-võrku läheduses pole, tuleks panustada 4G ruuterile. Telefonist ja tahvlist vaadates või telefoniga suuremale seadmele 4G hotspotti jagades tasuks kaaluda akupanga soetamist. Erinevate mahtudega akupangad leiad siit.

 

ehk Digimon usub, et digitehnoloogia on vahend nagu pintsel, mis ei tee iseenesest targemaks või lollimaks, aga läbi mille on võimalik palju ära teha. "Cool oleks, kui kõik on võrgus, aga samas jääks võimalus ennast lahti ühendada." Tema peamisteks töövahenditeks on Open Office, e-mail ning muidugi klaviatuur. Digimoni digitaalsed väljakutsed algasid Tamagotchi Eestisse jõudmisega, usub ta ise. "Tulevik on digi ja tarkus ning arukas tegutsemine on igal ajal kasuks," rõhutab ta.

Kommentaarid