Disco Tallinna tandem — DJ Widenski (Andrius Videnski) ja DJ Tom Lilienthal (Toomas Lehtsalu)

Video: Disco Tallinna tandem vaidleb ja arutleb kõlarite disaini ja helikvaliteedi üle 0Disco Tallinna tandem – DJ Widenski (Andrius Videnski) ja DJ Tom Lilienthal (Toomas Lehtsalu) – räägivad pikemalt ja põhjalikumalt sellest, kuidas nad testisid Bose SoundTouch 10 ja 20 ning kaasaskantavat bluetooth-kõlarit Bang & Olufsen S3 Play ja millise heli nad välja võlusid.

“Kui disain on hea, siis tegelikult on heli ka hea,” selgitab Lilienthal. “Mina jälle vaidlen vastu,” räägib videos Widenski, “ma olen näinud väga hea disainiga kõlareid, mille heli ei kannata mingisugust kriitikat.”

Samas kinnitab Widenski, et kõlarit koju valides arvestatakse aina enam ka asjaoluga, et see interjööriga kokku sobiks. “Disain on järjest olulisem,” kinnitab Widenski.

12187827_525690730920845_4116231891257441942_n

Tutvu arvustatud kõlaritega lähemalt:


Autorist

Rain Uusen

Rain Uusen

ehk Rainu, Digitarga pere pesamuna soetas oma esimese 465 Microlinki arvuti siis, kui oli alles 15 ja Eestis laiatarbe personaalarvutitest veel vaid unistati – alles esimesed katsejänesed suutsid ja soovisid sellise koletisega nagu koduarvuti toona tegeleda. Ei läinud aga aastatki, kui Rainu leidis üles ka telefoniliini ja ühendas arvuti dial-up-ühendusega algelisse internetti. Nii see digitarklus hoo sisse sai, aga õpib ja katsetab ta läbi argikogemuste ja töö digitarkusi muidugi senini.

Autori teised artiklid

Kommentaarid