Veel üks hea võimalus võita iPhone 7: uuenda oma kontaktandmeid Telia iseteeninduses

#iPhone 7 #iphone7

Pühade eel leiab mitmeid võimalusi, kuidas oma kingikotile anda võimalus täienemiseks. Nii teatab ka Telia Digitargale, et kõikide nende vahel, kes uuendavad enne 18. detsembrit Telia iseteeninduses oma kontaktandmeid, loositakse välja kolm iPhone 7 32 GB mudelit.

Loosiõnne proovilepanekuks ei pea midagi ostma ega muul viisil kulutama kui vaid minuti oma ajast: logi sisse Telia iseteenindusse ja vaata üle, et su kontaktandmed oleksid värsked.

Kõikide nende vahel, kes on külastanud oma profiili kontaktandmete lehekülge enne 18. detsembrit 2016 ja salvestanud värsked andmed, läheb enne aasta lõppu loosi kolm uhiuut iPhone 7 mudelit (32 GB).

Võimas nutitelefon

[customvideo url=”https://www.youtube.com/watch?v=DgwugcCKY8s&t=3s” width=”200″ height=”” align=”right”]

iPhone 7 puhul on täiustatud kõige olulisemat. iPhone on nüüd veelgi võimekam: vastupidavam aku, laitmatu stereosüsteem ning kirgas ekraan. Vee- ja tolmukindlus ning meisterlik kaamera. Iga detail on jõuline nagu uus iPhone ise.

Kontaktandmete lehekülje leiab Telia iseteenindusest “Minu seadete” alt. Lisaks telefoni võitmise võimalusele võidavad kõik andmete uuendajad südamerahu, et kõik pakkumised, oluline info ja arved jõuavad alati õigeaegselt sinuni!

ehk Rainu, Digitarga pere pesamuna soetas oma esimese 465 Microlinki arvuti siis, kui oli alles 15 ja Eestis laiatarbe personaalarvutitest veel vaid unistati – alles esimesed katsejänesed suutsid ja soovisid sellise koletisega nagu koduarvuti toona tegeleda. Ei läinud aga aastatki, kui Rainu leidis üles ka telefoniliini ja ühendas arvuti dial-up-ühendusega algelisse internetti. Nii see digitarklus hoo sisse sai, aga õpib ja katsetab ta läbi argikogemuste ja töö digitarkusi muidugi senini.

Kommentaarid