Jätkates Digitarga kasutamist oled teadlik küpsiste kasutamisest.

Telia müügikanalites on juba kolmapäevast, 8. juunist saadaval sisseehitatud eSIM-kaardiga varustatud Samsungi nutikell Gear S2 3G.

Tegu on esimese eSIM-kaardiga varustatud nutiseadmega, mis on jõudnud müügile nii Põhja- kui ka Baltimaades. Viimastel kuudel on Telia koostöös partneritega teinud ettevalmistusi selleks, et kohandada uus seade kohalikule turule vastavaks.

Üleminek lihtne ja mugav

eSIM-i näol on tegu maailmas täiesti uue SIM-kaardi standardiga, mis väga lühidalt ja lihtsustatult selgitades tähendab, et seadme omanik ei pea näiteks ühe operaatori juurest teise juurde kolides enam füüsiliselt SIM-kaarti vahetama – eSIM on seadmesse sisse ehitatud ning operaatorit vahetades tuleb seadmes vaid vajalikud andmed alla laadida. Samuti ei pea enam murdma pead selle üle, kas seade kasutab nano-, mikro- või tava-SIM-i.

Et eSIM-ile üleminek oleks võimalikult sujuv, võttis Telia ühe lahendusena kasutusele eSIM pabervautšeri, mida saab seadistusprotsessides kasutada sarnaselt tänase SIM-kaardiga. Klienditeenindaja ning ka kliendi jaoks on erinevus selles, et enam ei ole vaja füüsiliselt SIM-i seadmesse paigutada – eSIM tuleb alla laadida, kasutades vautšeril asuvat QR-koodi kujul linki.

Nagu kell, nagu nutiseade, nagu telefon! Sinu kell sinu moodi, kasuta kuidas tahad!
Nagu kell, nagu nutiseade, nagu telefon! Sinu kell sinu moodi, kasuta, kuidas tahad!

Samuti on pabervautšer viidud digitaalsel kujul Telia iseteenindusse, kus klient saab kõik SIM-kaartidega seotud toimingud mugavalt ära teha ilma esindusse tulemata ja arvuti tagant lahkumata.

Kell, mis vastab iseseisvalt ka kõnedele

eSIM-iga varustatud Samsung Gear S2 3G Classic võimaldab peale aktiveerimist sobiva nutitelefoniga teha kõnesid, saata sõnumeid ning kasutada äppe telefonist sõltumata.

Kui kasutaja asub nutikellaga telefoni läheduses, sünkroniseerib kell bluetooth´i kaudu andmeid ning säästab seeläbi akut.

Kellal on pööratav sihverplaat, mida kerides saab mugavalt menüüs ringi liikuda, vastata teavitustele või valida numbreid kontaktiraamatust. Gear S2 3G-l on ka aktiivsusmonitori funktsioone, olemas on pulsilugeja ja GPS ning kell suudab automaatselt tuvastada treeningu tüübi. Kõik see on mahutatud IP68 veekindlusega roostevabast terasest korpusesse.

Samsungi nutikella hind on Telias 399 eurot.

ehk Digitark R@igo usub, et kuna (digi)tehnoloogia pakub täna võimalust efektiivsemalt tööd teha, mõnusamalt meelt lahutada ja mugavamalt oma igapäevatoimetusi ajada kui kunagi varem, oleks patt seda mitte kasutada. «Elada suudaksin ka ilma nendeta, aga kõige enam tunneksin puudust ilmselt internetist, nutitelefonist ja nutiTV-st,» usub R@igo, kes soetas oma esimese PC kusagil aastatuhande vahetuse paiku. «Sest see muudab meie elu mugavamaks ja põnevamaks,» jagab ta oma digitarkust julgelt ja hea meelega ka teistega.

Kommentaarid

Tutvun toodetega
Lugesid loo läbi, võta nüüd hetk ja sirvi seotud tooteid või pane kinni ja naudi surfamist edasi