Jätkates Digitarga kasutamist oled teadlik küpsiste kasutamisest.
Cat S60 termokaameraga varustatud nutitelefoni omanikuna leiad üles nii pimedas toas peituvad kiisumiisud kui ka kõik õhuvoolulekked!

Vee- ja põrutuskindel termokaameraga CAT® S60 pakub avastamisrõõmu

#cat s60 #termokaamera #veekindel

Pimedas peitust mängides ei jää sa enam kunagi kaotajaks! Tunned ennast nagu politseikopteri piloot, kes leiab kõik põõsas kükitajad üles vaid nutitelefoni kaamerat kasutades. Äsja saabus selleks müügile CAT®-i uus mudel S60.

 

Võimekas töötelefon.
Võimekas töötelefon.

5 põhjust, miks Cat® S60 termokaamera on lahe

1. ITIMEHE UNISTUS

Kui soovid teada saada, millised arvutikomponendid on kõige kõrgema temperatuuriga, siis CAT® selgitab selle välja. Sama kehtib ka mistahes muu ühenduskapi või seadme kohta, mille osad kipuvad kuumenema ja millest sa õigel ajal teada tahad.

2. Külmad või kuumad juhtmed?

Väga lihtne viis testida juhtme pooli kuumenemist. Lisaks saab ka soojaveetorusid väga lihtsalt üles leida ning temperatuuri kontrollida. CAT® on ka autojuhtmete ja muude voolikute osas termokaamera asendamatu taskuabimees.

3. Ohtlik või mitte?

CAT® S60

  • Tugev ja võimekas nutitelefon, mis maailmas esimesena suudab teha isegi soojuspilte. Tehes soojuspilte kõigest nupuvajutusega, saad kiiresti välja selgitada isolatsioonis esinevad lüngad ja elektririkked ning jälgida masinate tööd.
  • MSX tehnoloogiat rakendades jäädvustab jõuline telefon selgeid soojuspilte, -videoid ja isegi aegvõtteid, mida saad teistelegi edasi saata.
  • Tänu ainulaadsele sulgurlülitile jääb maailma veekindlaim nutitelefon töökindlaks kuni 5 meetri sügavusel 60 minuti jooksul.
  • Lisaks on telefonil Corning Gorilla Glass 4 puutetundlik ekraan, mis reageerib isegi kindaga ja märgade sõrmede puudutusele.
  • Telefonil on 4,7’’ ekraan, 1,5 GHz kaheksatuumaline protsessor ja 32 GB telefoni mälu.
  • Tänu 13 Mpix kaamerale on võimalik salvestada ja jagada iga seiklust ja hetke.
  • Lisaks on telefonil ka 4G mobiilse interneti tugi, NFC ja wifi.

Leiad alati juhtmerägastikus ohtlikumad kaablid üles. Siinkohal peab ära mainima, et põrandakütte testimiseks on CAT S60 termokaamera asendamatu abiline.

4. Voolava õhu avad

Leiad masinaruumides alati õhuvoolu avad ja saad teada, kus on liiga kõrge temperatuur. Panid majale soojustuse seina? Tahad testida selle pidavust? Aga palun, tee seda oma uue telefoniga.

5. Koduloomad, kord majja!

Kas sinu lemmik on pimedas toas kadunud? Aga otsimiseks ei saa tuld põlema panna? Pane termokaamera tööle ja ükski kiisumiisu enam su eest end ei peida!

Kus kasutaksid CAT® S60 termokaamerat oma igapäevaelus aga sina?

Võrdle erinevaid Cati mudeleid:

cat-vordlus

ehk IT-Batman sai oma hüüdnime tuttavatalt, kes pidevalt palusid talt it-alast abi. "Batmani lampi meil ei olnud, kuid märguande kanaliks oli MSN ja Skype – seega kui mingi seade alt vedas, tuli mulle alati kutse." Ta usub, et kunagi pole olemas midagi liiga võimast ega ka leiutiste tippu, mida ei oleks vaja ületada. "Kui on mäng, mis ei taha perfektselt joosta olemasoleva süsteemi peal, siis on vaja midagi võimsamat," selgitab ta kirgliku mängurina. Elada ei suuda ta nutitelefonita, sülearvuti ega ka oma punase/mustakirju lauaarvutita, mis on tema suurim silmarõõm. "Ning INTERNET. Mäletan küll oma esimest kokkupuudet lauaarvutiga, millel puudus internet ja andmekandjateks olid floppy-d, mis on tänaseks kadunud." Esimene personaalne arvuti oli tal juba aga Windows 98 operatsioonisüsteemiga ning ISDN-ühendusega. "Sellekasutus oleks tänapäeval mõeldamatult väikese kiirusega. Dial-up ühenduse aeg mulle interneti kasutust ei lubatud kahjuks :( Küll aga suurim huvi algas Inteli esimeste i5-seeria protsessorite välja tulekuga ning Androidi huvi tärkas peale esimest nutitelefoni, milleks oli HTC Wildfire. Oma telefoniga mõistsin küllaltki kiiresti, et tegu ei ole enam lihtsalt helistamise vahendiga ja järgmiseks telefoniks sai juba Samsung Galaxy S2, mis oli mul juba päris pikalt." Ta soovib tutvustada inimestele digimaailma kõigile mõistetavas keeles ning jagada nõu, kuna paljud inimesed ei ole ikka veel huvitatud digimaailmas toimuvast. "Kui on midagi uut ja tähelepanu püüdvat tulnud, võin ka mitu tundi und kaotada selle kohta lugedes, see on seda väärt minu jaoks."

Kommentaarid

Tutvun toodetega
Lugesid loo läbi, võta nüüd hetk ja sirvi seotud tooteid või pane kinni ja naudi surfamist edasi