Allikas: Shutterstock

Õige pea vahetub aasta ja kes meist ei tahaks teada, mis saama hakkab! Isegi kui ennustamisse ei usu, siis võib lasta digitaalsel ennustajamutil lasta heita pilk tulevikku, ilma et peaks kartma varandusest ilma jäämist või muud šarlatanlust. Ennustamise kaudu saab uusi mõtteid ja kes teab, võib-olla hakkad nägema elu uues valguses ja on võimalik läbi viia kauaoodatud muudatus, millele järgneb piiritu õnn ja lõputu hulk raha.

 

Siit leiad parimad äpid, mis näevad tulevikku. Eestikeelse ennustuse saamiseks tuleb pöörduda selgeltnägija poole, sest äpipoes midagi kodumaist silma ei hakanud. Küll aga on horoskoobihuvilistel võimalik sünniaja järgi koostada tähekaart horoskoop.net lehel.

 

Good fortune cookie

Õnn peitub küpsises! Kellele meist ei meeldiks, kui küpsis meie kohta midagi head teab? See äpp just seda teeb, tõmmates küpsise seest välja mõne aforismi või vaate tulevikule. Äpp Androidile ja iOS-le.

 

Horoscope and Tarot

Üks paremaid tulevikuennustamise äppe, mis praegu saada nii Androidile kui ka iOS-le. Siit leiab põhjalikke ennustusi selle kohta, mis ees ootab. Soovides teada tööelu või armastuse kohta – see kõik on äpile teada! Rakendus kasutab piltidega kaarte justnagu originaal-tarokaardid. Tõmba rakendus Androidile ja iOS-le.

 

Angel Tarot

Need inglitarod avavad läbi piltide sinu potentsiaali, mille kasutamine jääb sinu enda otsustada. Tõmmata saab nädalakaardi koos selgitusega või uurida rahalist seisu. Järgmise aasta arengud avanevad 3,69 euro eest, mis on kahtlemata soodsam kui end füüsilisel kujul ilmutava selgeltnägija külastamine. Äpi leiad Androidile siit.

.

ehk Digimon usub, et digitehnoloogia on vahend nagu pintsel, mis ei tee iseenesest targemaks või lollimaks, aga läbi mille on võimalik palju ära teha. "Cool oleks, kui kõik on võrgus, aga samas jääks võimalus ennast lahti ühendada." Tema peamisteks töövahenditeks on Open Office, e-mail ning muidugi klaviatuur. Digimoni digitaalsed väljakutsed algasid Tamagotchi Eestisse jõudmisega, usub ta ise. "Tulevik on digi ja tarkus ning arukas tegutsemine on igal ajal kasuks," rõhutab ta.

Kommentaarid