Jätkates Digitarga kasutamist oled teadlik küpsiste kasutamisest.

Kuuldavasti töötab Apple uue 2016. aasta juunikuiseks esitlemiseks välja täiesti uuendatud MacBook Air sülearvutite seeriat. Avalikustamine peaks toimuma Apple’i iga-aastasel arendajate konverentsil WWDC.

MacBook Air seeria ei ole suuremaid muutusi näinud selle turuletulekust alates, kuid ka suhteliselt muutumatuks jäänud ülikerge, õhuke ning suurepärase akuga sülearvuti on siiani populaarne. Apple’ist on eeskuju võtnud paljud tootjad, kes on oma toodetega edasi liikunud nii ekraanikvaliteedi, akupidavuse kui ka veelgi õhema disaini poolest.

Nüüd on suuremaid muudatusi tulemas ka Apple’i poolt ning mitte ainult disaini, vaid ka paremate riistvaraliste näitajate osas.

Suuremateks muutusteks on oodata veelgi paremaid akusid, uuendatud välisehitust ning jahutussüsteemi. Lisaks on lootust näha ka esimest 15’’ ekraaniga MacBook Airi. Tootmise eest vastutab Taiwani ettevõte Quanta ning sarnaselt iPhone 6s’iga on ka uute MacBook Air mudelite puhul oodata väikest hinnatõusu.

Economic Daily raporti kohaselt võib ettevõte senise väikseima 11’’ mudeli kaotada, jättes valikusse ainult 13’’ ning 15’’ MacBook Airi sülearvutid.

Allikas: Tech2

ehk digitaavi sai oma hüüdnime täiesti juhuslikult. "Kuid see sobib mulle," on ta sellega nüüdseks juba harjunud. "Kõik digitehnoloogiaga seonduv peab olema lihtsasti arusaadav, mugav kasutada ning märkamatult minu igapäevaelusse sobituma," räägib Digitaavi. "Telefon, sülearvuti ning Google-kalender on minu igapäevased abimehed ja assistendid, milleta ma oma elu enam ette ei kujuta. Kohtumised, trennid, puhkused – kõik on kirjas kalendris, mis omakorda on kõikide seadmete vahel sünkroniseeritud." Digimaailmaga sai DIgitaavi põgusalt tuttavaks juba ligi 15 aastat tagasi kooli arvutitunnis oma esimest e-posti kontot luues. "Suurem huvi tekkis aga esimese nutitelefoniga, milleks oli HTC Wildfire, mis oma tehnilistelt näitajatelt kuigi võimekas telefon ei olnud, sest näiteks Instagram seal tööle ei hakanudki," meenutab Digitaavi, nägu muigel. Paljudele kõlab sõna “digi” Digitaavi sõnul hirmutava ning halvaendelisena. "Minu eesmärk on tuua inimesed, kes võib-olla seni selle maailmaga kokku puutunud ei ole, lähemale teenustele, tehnoloogiatele ning vidinatele, millest neile igapäevaelus kasu tõuseks." Digitaavi kirjutab uudiseid teemadel, mis talle endale huvi pakuvad. "Üritan seda teha keeles, mis on arusaadav kõigile."

Kommentaarid