Allikas: Telia

Uus lahendus Eestis: telli uus teler otse teleekraanilt

#minu.tv #teler #telia tv #tv

Sel nädalal lisandus Telia TV keskkonda TV Poe lahendus, mis võimaldab tellida uue teleri otse koduselt teleekraanilt.

 

Telia meelelahutuse ja multimeedia valdkonna juht Karl Anton selgitas, et esialgse pilootprojekti raames saavad kliendid TV Poest endale tellida uue teleri. Seejuures saab valiku langetada kümne erineva mudeli vahel.

“Testime uut lahendust ja klientide huvi esmalt telerite peal. Kui kõik sujub, saame teenust edasi arendada ja tootevalikut laiendada,” selgitas Anton.

Telia TV keskkonna kaudu saavad teleritega tutvuda ja telereid tellida kõik Telia TV ja MINU.TV digiboksiga kasutajad. TV keskkonna menüüsse lisandub selleks eraldi alajaotus “Pood”. Kui TV keskkonnas pole TV Poe alajaotust näha, tasub digiboks taaskäivitada. Uus lahendus on kasutatav tänasest, 2. oktoobrist.

Vanale nutiTV-le uus lahendus ei laiene ning teenuse kasutamiseks tuleb kolida uuele Telia TV platvormile.

 

Kuidas TV Poest uus teler tellida?

  • Sisene TV menüüs alajaotusesse “Pood”, kust leiad 10 kampaaniamudeli kirjeldused, pildid ja hinnad.
  • Teleri mudeliga saad lähemalt tutvuda sellel klikkides.
  • Teleri tellimiseks vajuta teleri detailvaates nuppu Saadan tellimuse”.
  • Seejärel tuleb tellimuse kinnitamiseks sisestada Telia TV PIN-kood.
  • Kui tellimus on PIN-koodiga kinnitatud, edastatakse see Teliale ning klienditeenindaja võtab tellijaga ühendust hiljemalt järgmise tööpäeva jooksul, et leppida kokku teleri eest tasumise viis ning makse- ja tarnetingimused.
  • Peale seda saadab klienditeenindaja kliendi e-posti aadressile Telia e-poe lingi, mille abil saab paari klikiga ostu lõplikult ära kinnitada.
ehk Digitark R@igo usub, et kuna (digi)tehnoloogia pakub täna võimalust efektiivsemalt tööd teha, mõnusamalt meelt lahutada ja mugavamalt oma igapäevatoimetusi ajada kui kunagi varem, oleks patt seda mitte kasutada.

Kommentaarid