Jätkates Digitarga kasutamist oled teadlik küpsiste kasutamisest.
Allikas: Telia

Uus digilahendus vähendab ajakirjade-lehtede tellimishinda mitu korda

#digilahendus #leheriiul

Ekspress Meedia, Ajakirjade Kirjastuse, SL Õhtulehe ja Telia koostöös jõudis sel nädalal turule Leheriiuli teenus, mis pakub mugavat ligipääsu tuntud ajalehtedele ja ajakirjadele.

 

“Telia Leheriiul võimaldab tellida endale üheks kuuks kolm väljaannet kõigest 4,99 euro eest, mis annab kliendile arvestatava hinnakokkuhoiu,” tõdes Telia Eesti lisaväärtusteenuste valdkonna juht Maksim Melamed. “Kõik huvilised saavad teenust proovida esimese kuu aja jooksul tasuta, mis on suurepärane võimalus tutvuda nii Leheriiuli enda kui ka selles sisalduvate väljaannetega. Kõigele lisaks saab kasutaja enda poolt valitud väljaannete lugemisõigust jagada kuni viie pereliikme või sõbraga,” lisas Melamed.

Tema kinnitusel saavad Leheriiulit ühesugustel tingimustel kasutada kõigi Eesti mobiilioperaatorite kliendid.

 

Lai valik väljaandeid

 

Kokku kuulub Leheriiuli valikusse 14 väljaannet ning näiteks ajalehtedest on esindatud Eesti Päevaleht, Eesti Ekspress, Maaleht ja Õhtuleht. Ajakirjade valikusse kuuluvad Anne ja Stiil, Eesti Naine, Kalale!, Kodukiri, Kroonika, Maakodu, Naisteleht, Oma Maitse, Pere ja Kodu ning Tervis Pluss. Nimetatud valikust saab kasutaja endale tellida kolm meelepärasemat väljaannet, mida on võimalik lugeda erinevatest nutiseadmetest (nutitelefon, tahvel- ja sülearvuti).

Ekspress Meedia levidirektor Tarvo Ulejev ütles, et uue lahenduse juures on kõige olulisem mugavus ja kompaktsus lugeja jaoks. “Leheriiuli teenuse teeb äärmiselt mugavaks see, et seda saab tarbida kõikidest seadmetest ja seda saavad teha kõikide operaatorite kliendid. Lisaks sõpradega või perega jagamise funktsioon, mis annab võimaluse lahendust kogu perega koos kasutada.”

Leheriiuli kasutaja saab enda poolt valitud väljaandeid lugeda mitmel viisil. Näiteks valikusse kuuluvad digilehed ja digiajakirjad on loetavad otse veebist või mobiilirakenduste kaudu. Päevalehtede puhul (Eesti Päevaleht, Maaleht, Õhtuleht) on kasutajal olemas ligipääs lehtede veebiversioonidele, mis pidevalt muutuvad.

Kasutaja saab ühtlasi väljaannete valikut edaspidi igal ajal mugavalt muuta Telia veebipõhises iseteeninduses. Tellitud väljaannete muudatused jõustuvad alati järgmise kuu esimesest päevast.

Leheriiul on hea jõulukink

Maksim Melamedi sõnul sobib uus lahendus tänu oma paindlikkusele hästi jõulukingiks näiteks vanavanematele, kuna tellimuse saab vormistada arvuti tagant lahkumata ning oma lugemiseelistusi saab iga kuu soovi korral muuta.

 

Telia Leheriiulis sisalduvate väljaannete ning teenuse kasutusvõimalustega saab täpsemalt tutvuda siin.

ehk Digitark R@igo usub, et kuna (digi)tehnoloogia pakub täna võimalust efektiivsemalt tööd teha, mõnusamalt meelt lahutada ja mugavamalt oma igapäevatoimetusi ajada kui kunagi varem, oleks patt seda mitte kasutada. «Elada suudaksin ka ilma nendeta, aga kõige enam tunneksin puudust ilmselt internetist, nutitelefonist ja nutiTV-st,» usub R@igo, kes soetas oma esimese PC kusagil aastatuhande vahetuse paiku. «Sest see muudab meie elu mugavamaks ja põnevamaks,» jagab ta oma digitarkust julgelt ja hea meelega ka teistega.

Kommentaarid

Tutvun toodetega
Lugesid loo läbi, võta nüüd hetk ja sirvi seotud tooteid või pane kinni ja naudi surfamist edasi