Müügile on jõudnud märkimisväärse uuenduskuuri läbinud Samsungi A-seeria nutitelefonid.

Samsungi A-seeria telefonid on mõeldud kasutajale, kes soovib mõistliku hinna eest suurepärase disainiga telefoni.

Suuruse ja tehniliste näitajate poolest erinevad Samsung Galaxy A3, Galaxy A5 ja Galaxy A7 (müügil veel ei ole), töötavad Android 5.1 Lollipop’i tarkvaral, kõigil on 16 GB sisemälu, 13 MP tagumine kaamera ning 5 MP esikaamera.

Uuenduse läbinud telefonid näevad välja nagu Samsungi varasemad lipulaevad ning koostematerjalidena on kasutatud ainult klaasi ja metalli. Kuigi uutel telefonidel on müügilettidel veel Android 5.1 tarkvara, jõuab Android 6.0 telefonidesse loodetavasti hilisemate tarkvarauuendustega.

Mobiiltelefon Samsung Galaxy A3 2016 eestvaatest kuldne

Samsung Galaxy A3 2016

Ekraan: 4,7”, 1280 x 720 pp

Protsessor: neljatuumaline 1,5 GHz

RAM: 1,5 GB

Aku: 2300 mAh

 

Mobiiltelefon Samsung Galaxy A5 2016 eest külgvaatest2 must

Samsung Galaxy A5 2016

Ekraan: 5,2”, 1920 x 1080 pp

Protsessor: 1,6 GHz kaheksatuumaline

RAM: 2 GB

Aku: 290 0mAh

 

ehk digitaavi sai oma hüüdnime täiesti juhuslikult. "Kuid see sobib mulle," on ta sellega nüüdseks juba harjunud. "Kõik digitehnoloogiaga seonduv peab olema lihtsasti arusaadav, mugav kasutada ning märkamatult minu igapäevaelusse sobituma," räägib Digitaavi. "Telefon, sülearvuti ning Google-kalender on minu igapäevased abimehed ja assistendid, milleta ma oma elu enam ette ei kujuta. Kohtumised, trennid, puhkused – kõik on kirjas kalendris, mis omakorda on kõikide seadmete vahel sünkroniseeritud." Digimaailmaga sai DIgitaavi põgusalt tuttavaks juba ligi 15 aastat tagasi kooli arvutitunnis oma esimest e-posti kontot luues. "Suurem huvi tekkis aga esimese nutitelefoniga, milleks oli HTC Wildfire, mis oma tehnilistelt näitajatelt kuigi võimekas telefon ei olnud, sest näiteks Instagram seal tööle ei hakanudki," meenutab Digitaavi, nägu muigel. Paljudele kõlab sõna “digi” Digitaavi sõnul hirmutava ning halvaendelisena. "Minu eesmärk on tuua inimesed, kes võib-olla seni selle maailmaga kokku puutunud ei ole, lähemale teenustele, tehnoloogiatele ning vidinatele, millest neile igapäevaelus kasu tõuseks." Digitaavi kirjutab uudiseid teemadel, mis talle endale huvi pakuvad. "Üritan seda teha keeles, mis on arusaadav kõigile."

Kommentaarid