Jätkates Digitarga kasutamist oled teadlik küpsiste kasutamisest.
Allikas: Shutterstock; Telia

Uudiseid ja põnevust otsitakse nii Eesti Ekspressist kui Kroonikast

#leheriiul

Eelmise aasta lõpus jõudis Eestis turule uudne digilahendus Leheriiul, mille kasutusstatistika näitab, et lehtedest eelistavad inimesed lugeda kõige enam Eesti Ekspressi, ajakirjadest aga Kroonikat.

 

Leheriiuli lahendus pakub mugavat ligipääsu tuntud ajalehtedele ja ajakirjadele ning teenuse kasutajad saavad endale tellida üheks kuuks kolm meelepärast väljaannet vähem kui 5 euro eest.

Kuigi lahendus on turul olnud veidi enam kui paar kuud, saab kasutajate eelistuse põhjal juba öelda, milliseid ajalehti-ajakirju eelistavad eestimaalased teenuse vahendusel kõige enam tarbida.

Ajalehtede arvestuses oli lugejate esimene valik Eesti Ekspress, millele järgnevad Eesti Päevaleht ja Õhtuleht. Ajakirjade puhul on liidripositsioonil Kroonika ning talle järgnevad Tervis Pluss ja Eesti Naine.

 

Leheriiulit saad 1 kuu tasuta proovida

 

“Kõik huvilised saavad Leheriiulit esimese kuu aja jooksul proovida tasuta, mis on suurepärane võimalus tutvuda nii Leheriiuli enda kui selles sisalduvate väljaannetega. Kõigele lisaks saab kasutaja enda poolt valitud väljaannete lugemisõigust jagada kuni viie pereliikme või sõbraga. Näiteks praegu on Leheriiul suurepärane võimalus, püsimaks kursis olümpiamängudel toimuvaga,” märkis Telia Eesti lisaväärtusteenuste valdkonna juht Maksim Melamed.

Kokku kuulub Leheriiuli valikusse 14 väljaannet ning näiteks ajalehtedest on esindatud Eesti Päevaleht, Eesti Ekspress, Maaleht ja Õhtuleht. Ajakirjade valikusse kuuluvad Anne ja Stiil, Eesti Naine, Kalale!, Kodukiri, Kroonika, Maakodu, Naisteleht, Oma Maitse, Pere ja Kodu ning Tervis Pluss. Nimetatud valikust saab kasutaja endale tellida kolm meelepärasemat väljaannet, mida on võimalik lugeda erinevatest nutiseadmetest (nutitelefon, tahvel- ja sülearvuti).

Leheriiuli lahendus jõudis turule Ekspress Meedia, Ajakirjade Kirjastuse, SL Õhtulehe ja Telia koostöös. Teenust saavad ühesugustel tingimustel kasutada kõigi Eesti mobiilioperaatorite kliendid. Teenusega saab lähemalt tutvuda siin.

 

 

 

ehk Digitark R@igo usub, et kuna (digi)tehnoloogia pakub täna võimalust efektiivsemalt tööd teha, mõnusamalt meelt lahutada ja mugavamalt oma igapäevatoimetusi ajada kui kunagi varem, oleks patt seda mitte kasutada. «Elada suudaksin ka ilma nendeta, aga kõige enam tunneksin puudust ilmselt internetist, nutitelefonist ja nutiTV-st,» usub R@igo, kes soetas oma esimese PC kusagil aastatuhande vahetuse paiku. «Sest see muudab meie elu mugavamaks ja põnevamaks,» jagab ta oma digitarkust julgelt ja hea meelega ka teistega.

Kommentaarid

Tutvun toodetega
Lugesid loo läbi, võta nüüd hetk ja sirvi seotud tooteid või pane kinni ja naudi surfamist edasi