USA külastatavuselt TOP3 veebileht on Reddit, möödudes Facebookist

#facebook #reddit #sotsiaalmeedia

Lähtudes Alexast, mis on veebilehtede analüüsimisplatvorm, tuleb välja, et Facebook on kaotamas oma populaarsust ja Reddit on tõusuteel.

 

Alexa andmeil on kõige külastatum koduleht Google, millele järgnevad Youtube, Reddit ja Facebook. Keskmiselt veedavad inimesed aga Redditis iga päev 15 minutit ja 10 sekundit, mis on peaaegu sama palju kui Google’i ja Youtube’i külastusaeg kokku.

Praeguste andmete kohaselt võib näha, et inimesed hakkavad hülgama Facebooki ja liiguvad teistele platvormidele. Kas selle taga oli hiljutine andmeskandaal või inimesed on väsinud ja soovivad edasi liikuda, sellele küsimusele ei oska veel keegi vastata.

Kõige põnevam oli jälgida, milliseid veebilehekülgi Eestis külastatakse. Eestlastele meeldib oma aega kõige enam veeta Youtube’i, Google’i, VK, Postimehe ja Facebooki veebilehekülgedel.

Huvitav on jälgida, et kui Cambridge Analytica andmevarguste skandaal oli üks suuremaid kriise Facebooki ajaloos, siis tänavune statistika näitab, et Facebooki see negatiivselt ei mõjutanud, kirjutab Business Insider. Facebooki kasutajate hulk on pärast suurimat kriisi üllataval kombel hoopis tõusnud. Samas on inimeste usaldus Facebooki osas langenud ja investorid on pigem skeptilised selle sotsiaalmeediaplatvormi tuleviku suhtes.

ehk Wise Gadgets on tehnoloogiahuviline, kelle elu eesmärgiks on ühendada kõik vanaemad võrku. Pole möödunud päeva, kus tehnika-laadset vidinat pole katsunud. "2012. aastal hakkasin filmima videoid YouTube'i portaali ning praeguseks hetkeks olen vaadatud tehnikapersoon, kogudes fänne kõikjalt maailmast," selgitab ta. "Üks hea sõber on öelnud mulle kord, et ma hingan ja söön tehnoloogiat. YouTube, Facebook, fotograafia, videod ja tehnoloogia on üks väga suur osa igapäeva elust."

Kommentaarid