Jätkates Digitarga kasutamist oled teadlik küpsiste kasutamisest.

USA külastatvuselt TOP3 veebileht on Reddit, möödudes Facebookist

#facebook #reddit #sotsiaalmeedia

Lähtudes Alexast, mis on veebilehtede analüüsimis platvorm tuleb välja, et Facebook on kaotamas enda populaarsust ja Reddit on möödunud sinisest tehnoloogia ettevõttest.

 

Antud andmete kogumist tuleb välja, et kõige külastatum koduleht on Google, kelle järel on Youtube, Reddit ja Facebook. Keskmiselt veedavad inimesed Reditis 15 minutit ja 10 sekundit iga päev, mis on peaaegu sama palju kui Google ja YouTube külastus aeg kokku.

Praeguste andmete kohaselt võime näha, et inimesed hakkavad hülgama Facebooki ja liiguvad teistele platvormidele. Kas selle taga oli hiljutine andmete skandaal või inimesed on väsinud ja soovivad edasi liikuda. Sellele ei oska veel keegi vastust öelda.

Kõige põnevam oli jälgida, milliseid veebilehekülgi Eestis külastatakse. Eestlastele meeldib enda aega kõige enam veeta Youtube’i, Google, Vk, Postimehe, Facebooki veebilehekülgedel.

Huvitav on jälgida, et seoses Cambridge Analyticaga toimunud andmevarguste skandaal oli üks suurimaid kriise Facebooki ajaloos, kuid tänavune statistika näitab, et Facebooki see negatiivselt üldse ei mõjutanud, kirjutab Business Insider. Facebooki kasutajate hulk on üllataval kombel tõusnud pärast suurimat kriisi. Kõige üllatavam uuringu tulem on see, et inimeste usaldus on Facebooki osas langenud ja investorid on pigem skeptilised sotsiaalmeedia platvormi tuleviku üle.

ehk Wise Gadgets on tehnoloogiahuviline, kelle elu eesmärgiks on ühendada kõik vanaemad võrku. Pole möödunud päeva, kus tehnika-laadset vidinat pole katsunud. "2012. aastal hakkasin filmima videoid YouTube'i portaali ning praeguseks hetkeks olen vaadatud tehnikapersoon, kogudes fänne kõikjalt maailmast," selgitab ta. "Üks hea sõber on öelnud mulle kord, et ma hingan ja söön tehnoloogiat. YouTube, Facebook, fotograafia, videod ja tehnoloogia on üks väga suur osa igapäeva elust."

Kommentaarid

Tutvun toodetega
Lugesid loo läbi, võta nüüd hetk ja sirvi seotud tooteid või pane kinni ja naudi surfamist edasi