Jätkates Digitarga kasutamist oled teadlik küpsiste kasutamisest.
Allikas: Nintendo

2004. aastal tutvustas Nintendo kahe ekraaniga veidrat mängukonsooli nimega Nintendo DS. Jaapani firma sihiks ei olnud võistelda suurkorporatsioonidega nagu Sony ja Microsoft, vaid Nintendo lõi mängijatele täiesti uue ja unikaalse platvormi.

 

Allikas: Nintendo
Allikas: Nintendo

Videomängud ja nende konsoolid olid väga raskesti hoomatavad tavalistele inimestele ja Nintendo tõi turule puutetundliku ekraaniga konsooli, mis andis mängijatele lihtsama võimaluse mängude mängimiseks. Sellel hetkel oli see suur trend ning kogus populaarsust kõikjal maailmas. Nintendo DS ja Wii sai koduks enam kui 250 miljonile inimesele. Kõik firmad peavad arenema pidevalt ja tooma turule uusi tooteid, et klientuuri hoida, kuid Nintendo kaotas selle võitluse Microsoftile ja Sonyle. Uued konsoolid, Wii U ja 3DS, ei kogunud aga sugugi nii palju populaarsust ning inimesed hakkasid mängima nutitelefonides ja tahvelarvutites.

 

 

 

 

Allikas: TechCrunch
Allikas: TechCrunch

 

 

Nüüd on see kõik muutumas, sest Jaapani firma tutuvustas uut mängu iPadile ja iPhone’ile (Androidi versioon tuleb hiljem) ning seda kutsutakse esimeseks õigeks täisfunktsioonidega mänguks, mille tootjaks on Nintendo. Suurfirma siseneb kõige suurema konkurentsivõimega turule, kus Apple’i rakendustepoes on saadaval peatselt juba üle 2 miljoni rakenduse. Selle suvega markeeris Apple enda miljardi iPhone’i müüki ning Nintendo ei saaks uue mängu tulekut enam paremini ajastada. Super Mario saab kindlasti uueks hitiks ning pühib 30-aastased mälestused minema, tuues lavale uue versiooni aegumatust klassikast.

Selle mängu hind on 10 eurot ja seda on võimalik alla tirida juba TÄNA!

ehk Wise Gadgets on tehnoloogiahuviline, kelle elu eesmärgiks on ühendada kõik vanaemad võrku. Pole möödunud päeva, kus tehnika-laadset vidinat pole katsunud. "2012. aastal hakkasin filmima videoid YouTube'i portaali ning praeguseks hetkeks olen vaadatud tehnikapersoon, kogudes fänne kõikjalt maailmast," selgitab ta. "Üks hea sõber on öelnud mulle kord, et ma hingan ja söön tehnoloogiat. YouTube, Facebook, fotograafia, videod ja tehnoloogia on üks väga suur osa igapäeva elust."

Kommentaarid

Tutvun toodetega
Lugesid loo läbi, võta nüüd hetk ja sirvi seotud tooteid või pane kinni ja naudi surfamist edasi