Jätkates Digitarga kasutamist oled teadlik küpsiste kasutamisest.

Üks parimaid kaardirakendusi Waze on nüüdsest kasutatav uuemate autode ekraanidel

#kaardirakendus #rakendus #waze

Eesti autojuhtide seas hinnatud Waze annab reaalajas infot liikluse kohta ning oskab soovitada marsruute, mis on parimad just hetkeliiklust arvestades. Kui varem pidi leppima mobiiliekraaniga, siis uus iOS 12 toetab Waze’i ning Waze omakorda Apple CarPlayd. Selle tulemusena saab telefonis jooksva kaardi panna jooksma auto ekraanile.

 

Waze’i kasutamiseks auto salongis asuval ekraanil on vajalik Apple CarPlay liides, mis paljudel uutel autodel on juba olemas.

Eelmisel kuul tuli sama võimalusega välja ka Google Maps. Erinevalt Google Mapsist on Waze’i puhul võimalik valida päeva- ja öörežiimi vahel, olenemata kellaajast. Lisaks saab navigeerimist muuta isikupärasemaks, valides endale meelepärase sümboli tavapärase noole asemel.

 

 

ehk Digimon usub, et digitehnoloogia on vahend nagu pintsel, mis ei tee iseenesest targemaks või lollimaks, aga läbi mille on võimalik palju ära teha. "Cool oleks, kui kõik on võrgus, aga samas jääks võimalus ennast lahti ühendada." Tema peamisteks töövahenditeks on Open Office, e-mail ning muidugi klaviatuur. Digimoni digitaalsed väljakutsed algasid Tamagotchi Eestisse jõudmisega, usub ta ise. "Tulevik on digi ja tarkus ning arukas tegutsemine on igal ajal kasuks," rõhutab ta.

Kommentaarid

Tutvun toodetega
Lugesid loo läbi, võta nüüd hetk ja sirvi seotud tooteid või pane kinni ja naudi surfamist edasi