Tumeda taustaga YouTube on nüüdsest saadaval ka Androidi kasutajatele

#äpid #Rakendused #YouTube

Märtsis tutvustasime YouTube’i uut võimalust pöörata kogu taust valge asemel mustaks, mis on pimedas toas silmasõbralikum ja paljude arvates ka stiilsem viis videoid vaadata. Kui siiani sai tumedat YouTube’i nautida iOS-i operatsioonisüsteemis ja läbi brauseri laua- ning sülearvutitel, siis nüüd on see võimalus saabumas ka Androidiga varustatud seadmetele.

 

Alates eelmisest aastast, kui tume režiim desktopiga arvutitele välja tuli, on see olnud üks YouTube’i enim kasutatavaid funktsioone. Tume YouTube hakkas Androidi äppidele jõudma juba juuli lõpus ja nüüdseks peaks olema kõigile kättesaadav, kirjutab The Verge. Musta tausta on võimalik sisse ja välja lülitada YouTube’i äpi seadetes.

ehk Digimon usub, et digitehnoloogia on vahend nagu pintsel, mis ei tee iseenesest targemaks või lollimaks, aga läbi mille on võimalik palju ära teha. "Cool oleks, kui kõik on võrgus, aga samas jääks võimalus ennast lahti ühendada." Tema peamisteks töövahenditeks on Open Office, e-mail ning muidugi klaviatuur. Digimoni digitaalsed väljakutsed algasid Tamagotchi Eestisse jõudmisega, usub ta ise. "Tulevik on digi ja tarkus ning arukas tegutsemine on igal ajal kasuks," rõhutab ta.

Kommentaarid