Telepilt jõuab kõikjale. Foto: Scanpix

Tuhandetesse kodudesse jõuab telepilt üle mobiilivõrgu

#4g #koduinternet #minutv #püsiühendus

Tuhandetesse Eestimaa kodudesse, kuhu kaabli või interneti püsiühendus ei ulatu, jõuab telepilt üle mobiilivõrgu.

2016. aasta alguses jõudis Eestis turule 4G Koduinterneti teenus, mis võimaldab nendel majapidamistel, kuhu ükski kaabelühendus ei ulatu, kasutada püsivat ja piiranguteta internetiühendust üle 4G mobiilsidevõrgu. Sama lahendusega koos avanes inimestel võimalus kasutama hakata MINU.TV Kodus teenust, mis toob ka telepildi majja mobiilsidevõrgu kaudu.

Veidi enam kui aastaga on MINU.TV teenust oma kodus kasutama hakanud ligikaudu 7000 klienti, kelleni jõuab seeläbi ligi 30 telekanalit, lisatasuta Filmiriiuli teenus, FOXplay, Lastenurga ja Salvestamise teenused.

“Kuna nii 4G Koduinterneti kui ka Minu.TV Kodus teenused on kiirelt populaarsust kogunud, lisasime eelmisel aastal 4G võrgu mahte enam kui kahesajasse kliente teenindavasse tugijaama,” selgitas Telia Eesti raadiovõrgu ja transmissiooni osakonna juhataja Ermo Polma.

Üle mobiilivõrgu kasutatav MINU.TV Kodus teenus on levinud kõikidesse maakondadesse, kus seda kasutavad sajad pered. Kõige enam on MINU.TV Kodus kasutajaid Harju-, Tartu-, Pärnu- ja Raplamaal.

ehk Digitark R@igo usub, et kuna (digi)tehnoloogia pakub täna võimalust efektiivsemalt tööd teha, mõnusamalt meelt lahutada ja mugavamalt oma igapäevatoimetusi ajada kui kunagi varem, oleks patt seda mitte kasutada.

Kommentaarid