Jätkates Digitarga kasutamist oled teadlik küpsiste kasutamisest.

“Tõde ja õigus” jõudis kodusele teleekraanile

#filmid #telia tv #videolaenutus

Eesti läbi aegade edukaim film “Tõde ja õigus” jõudis sel nädalal eksklusiivselt Telia TV videolaenutusse.

 

Eesti Vabariigi 100. sünnipäevaks valminud linateos on kohalikus kinolevis purustanud kõik senised vaatajarekordid ning nüüd on kõigil Telia TV klientidel võimalus filmi oma kodus (taas)vaadata.

Telia Eesti televisiooni ja multimeedia valdkonna sisujuht Birjo Kiik ütles, et Eesti publik hindab kohalikke filme kõrgelt ning seda kinnitab fakt, et Hollywoodi toodang jääb tavaliselt kodumaistele hittidele vaatajanumbrite poolest alla.

“Seda enam on hea meel, et rohkem kui 200 000 kodus, kuhu täna Telia TV jõuab, saab nüüd koos pere ja sõpradega Eesti kõige populaarsemat filmi vaadata.”

Kinolevis kogus “Tõde ja õigus” nelja esimese nädalaga üle 200 000 vaatamise, kerkides sellega Eesti ajaloo kõige vaadatumaks filmiks.

ehk Digitark R@igo usub, et kuna (digi)tehnoloogia pakub täna võimalust efektiivsemalt tööd teha, mõnusamalt meelt lahutada ja mugavamalt oma igapäevatoimetusi ajada kui kunagi varem, oleks patt seda mitte kasutada. «Elada suudaksin ka ilma nendeta, aga kõige enam tunneksin puudust ilmselt internetist, nutitelefonist ja nutiTV-st,» usub R@igo, kes soetas oma esimese PC kusagil aastatuhande vahetuse paiku. «Sest see muudab meie elu mugavamaks ja põnevamaks,» jagab ta oma digitarkust julgelt ja hea meelega ka teistega.

Kommentaarid

Tutvun toodetega
Lugesid loo läbi, võta nüüd hetk ja sirvi seotud tooteid või pane kinni ja naudi surfamist edasi