Jätkates Digitarga kasutamist oled teadlik küpsiste kasutamisest.

Koos sügisperioodi ja pimedama ajaga suureneb tubaste tegevuste osakaal ning seoses sellega saab suuremat tähelepanu ka vana hea teler. Sisu osas on Telia oma klientidele alates septembrist pakkumas uudisena HBO-d, kuid seejuures ei ole unustatud ka vormi. Nii ongi septembris käimas kampaania, mille raames on saadaval terve hulk erinevaid telereid väga soodsa hinnaga ning lisaks veel 0%-lise järelmaksu intressiga.

 

See tähendab, et lisaks niigi heale hinnale võib julgelt kasutada ka paindlikku järelmaksu ja seejuures ei pea sentigi intresse tasuma. Kõige mugavam on loomulikult valik teha ja ka leping sõlmida e-poes, kuid soovi korral saab kampaaniamudelitega tutvuda ka esindustes. Kiirelt saab kõikide kampaania pakkumises olevate mudelitega tutvuda siin. Valiku lihtsustamiseks aga toome järgnevalt igast hinnaklassist välja mõned silmapaistvamad eksemplarid.

 

Lipulaevad

 

Lipulaevade maailmas on tänavused märksõnad OLED ja QLED. Kuigi tehnoloogiliselt erinevad, pakuvad mõlemad ekraanitüübid ülimalt head pildikvaliteeti ning on märkimisväärselt õhukesed. Igal juhul esindavad selle klassi telerid parimat, mis tootjad suudavad ning ei jäta tõenäoliselt kedagi külmaks.

Samsungi ehk QLED leerist tõuseb esile 65-tollise ekraaniga Q7F. See servast servani ekraaniga teler pakub lisaks “360 kraadi” disainile – mis tähendab, et seade on iga külje pealt laitmatu välimusega –, ülitäpset värviedastust ning võimaldab näha stseene nii, nagu režissöör seda algselt tahtis. Tarkvara ja ekraani koostöös leitakse üles kõik detailid, mis olid peidetud varjudesse või liigselt ülevalgustatud. Innovaatiline Quantum Dot tehnoloogia koos UHD resolutsiooni ja kõige uuemate nutilahendustega tagavad selle, et rahule jäävad ka kõige nõudlikumad kasutajad.

LG kasutab oma tippseadmetes aga isevalgustuvaid OLED-piksleid, mis pakuvad väga suurt kontrastsusvahemikku ning tagavad seega uskumatult sügava pildi. Samuti on OLED-ekraanid üliõhukesed. Selle tehnoloogia üheks parimaks näiteks olev LG C8 ühendab endas kõik parimad OLED-i võimalused. Suurepärane disain tagab väga õhukese ja kena välimuse, võimekas protsessor koos HDR-i toega aga parima võimaliku pildi. Koos nutisisuga on C8 seetõttu valik, mida ei pea kahetsema. Mudel on saadaval nii 65- kui 55-tollistes ekraanimõõtudes.

Tippklass

 

Lisaks lipulaevadele tasub vaadata ka nii-öelda kõrgema keskklassi poole. Need pisut traditsioonilisemad LED-telerid pakuvad samuti tõesti head pildikvaliteeti ning rahuldavad ka nõudlikumat klienti, kuid seda pisut mõistlikuma hinnaga, võrreldes päris lipulaevadega. Heaks näiteks on siin Samsung NU7402.

Sel silmapaistval teleril on UHD-resolutsiooniga ekraan, mille tasemel pildiparandustehnoloogiad koos HDR-toega tagavad pea laitmatu pildi. Rõhku on pandud ka teleri välimusele, nii et see näeb kallis välja. Avastamisrõõmu pakub lisaks lihtsasti kasutatav nutikas sisu ning piisav arv sisendeid tagab selle, et kõik vajalik saab ühendatud. Seega on NU7402 kõigile, kes soovivad mõistliku hinnaga tipptasemel ekraani. Mudel on saadaval nii 65- kui 55-tollisena.

 

Keskklass

 

Niinimetatud keskklassi seadmed on eeskätt tänu heale hinna ja kvaliteedi suhtele ühed populaarsemad. Nii saab näiteks LG mudeli UK6300 näol 55-tollise ekraani, mis pakub tõetruud vaatamiskogemust ja tänapäevast nutisisu, mille tagab WebOS 4.0 operatsioonisüsteem. Ka sellel mudelil on toetatud UHD-resolutsioon ning IPS-tehnoloogiaga ekraan tagab kenad värvid ja tugeva kontrasti. UK6300 on saadaval nii 55- kui 49-tollisena.

 

Soodne

 

Hinnalt soodsam ei pea tingimata tähendama, et tegemist on kehva tootega. Neile, kes soovivadki väiksemat ekraani, on pakkuda LG-lt mudel LK6200.

See Full HD resolutsiooni toetav teler jääb silma oma heleda korpusega, kõrva aga korraliku Virtual Surround Plus heliga. Sisseehitatud WiFi tugi ja WebOS 4.0 operatsioonisüsteem võimaldavad sukelduda esmaklassilise sisu maailma kõikidelt populaarsematelt meelelahutuse pakkujatelt. Ilusa pildi eest hoolitseb aga LG eraldusvõime suurendaja, mis täiustab ja optimeerib pilti, selle kvaliteedist sõltumata.

Mina kirjutan peamiselt nutitelefonidest ja nendega seonduvast (rakendused, hooldamine). Samuti annan ülevaateid arvutitest ja nende lisaseadmetest – kuidas oma seadmete eest hoolitseda ja mismoodi valikut teha.

Kommentaarid

Tutvun toodetega
Lugesid loo läbi, võta nüüd hetk ja sirvi seotud tooteid või pane kinni ja naudi surfamist edasi