Jätkates Digitarga kasutamist oled teadlik küpsiste kasutamisest.
Samsung soovib ilmselt ühtlustada S-seeria ja Note-seeria telefone ning viia need võrdsesse seisu Apple’i peagi avalikustatava iPhone 7-ga. Foto: ekraanitõmmis

Täna algab Telia e-poes Samsungi uue nuhvli Galaxy Note 7 eelmüük. Kõik need, kes tellivad seadme eelmüügist, saavad tasuta kaasa Samsungi virtuaalreaalsusprillide Gear VR2 komplekti.

Note 7Võrreldes oma eelkäijaga on Samsung Galaxy Note 7 läbi teinud terve rea põnevaid muutusi. Kui alustada disainist, siis on Note 7 esimene mõlemalt poolt kumera ekraaniga Note, järgides populaarset Galaxy S6 ja S7 seeriat.

Note 7 on varustatud 5,7-tollise ekraaniga, mis tagab talle 1440 x 2560 ppi resolutsiooni. Sarnaselt teiste Galaxy S7 seeria seadmetega on ka Note 7 tolmu- ja veekindel.

Uustulnukal on 64 GB sisemälu, mida on võimalus microSD mälukaardi abil kasvatada kuni 256 GB-ni.

Erinevalt oma eelkäijast on Note 7 puhul kasutusele võetud USB Type-C kaabel. See muudab seadme laadimise ja kaabli kasutamise veelgi lihtsamaks, kuna kasutaja ei pea mõtlema sellele, mis pidi kaablit seadmesse torgata – see töötab mõlemat pidi.

Üks olulisemaid muutusi Note 7 puhul on seotud turvalisusega.

Nimelt on Samsung seadmes kasutusele võtnud silmaiirise skänneri, mis on väga turvaline viis nii kasutaja tuvastamiseks kui ka andmete turvalisuse tagamiseks.

Omaette kogemus on Note 7 puhul ka videote vaatamine ning mängude mängimine. Näiteks mängude mängimine Galaxy Note 7-ga on hoopis teine maailm, kuna seadmes töötavad mängud Vulkani rakenduses.

Note 7 komplekti kuulub ka S Pen, mis tagab nuhvli veelgi mugavama kasutamise: kasutaja peab vaid haarama oma S Peni ja liigutama seda ekraani kohal Air Commandi käskluse andmiseks: see avab hetkega kiirmenüü GIF-failide loomiseks ja piltidel olevate sõnade tõlkimiseks. S Pen võimaldab teha kiireid märkmeid ilma ekraani avamata ning seda isegi vihmaga, sest ka S Pen on nüüd veekindel. Küljenupule vajutamisega muutub see aga kustutajaks.

Samsung Galaxy Note 7 eelmüük toimub Telia e-poes 16.–30. augustini ning seadme hind on Telia kliendile 869 eurot. Kõigile seadme eelmüügist soetanuile annab Samsung tasuta kaasa virtuaalreaalsusprillide Gear VR2 komplekti väärtusega 99 eurot.

ehk Digitark R@igo usub, et kuna (digi)tehnoloogia pakub täna võimalust efektiivsemalt tööd teha, mõnusamalt meelt lahutada ja mugavamalt oma igapäevatoimetusi ajada kui kunagi varem, oleks patt seda mitte kasutada.

Kommentaarid

Tutvun toodetega
Lugesid loo läbi, võta nüüd hetk ja sirvi seotud tooteid või pane kinni ja naudi surfamist edasi