Jätkates Digitarga kasutamist oled teadlik küpsiste kasutamisest.

Telia võimaldab teha kriisiolukorraga seotud SMS-massteavitusi soodustingimustel

#eriolukord #kriis #sms #teavitused

Tekkinud kriisiolukord võib paljudele organisatsioonidele tuua kaasa vajaduse teha massteavitusi. Telia võimaldab omavalitsustel, õppeasutustel ja muudel avaliku sektori organisatsioonidel aga ka äriettevõtetel teha kriisiolukorrast ajendatuna SMS-teavitusi soodustingimustel.

 

Telia ärikliendi üksuse juhi kt Kristjan Kuke sõnul on mitmed omavalitsused, asutused ja äriettevõtted viimastel päevadel pöördunud sooviga teha kriisolukorrast ajendatuna massteavitusi SMS-i teel.

„Inimeste teavitamine ja operatiivne info levitamine on kriisiolukorras kriitilise tähtsusega. Vastavalt hädaolukorra seadusele teeme riigi poolt nõutavaid eriolukorda puudutavaid ohuteavitusi SMS-i teel tasuta. Samas soovime olla tänases olukorras toeks ka teistele asutustele ja ettevõtetele, kes vajavad olulise info edastamiseks SMS-teavitust. Seepärast otsustasime pakkuda kriisiajal SMS-teavituse teenust soodustingimustel,“ ütles Kukk.

  • Omavalitsused ja muud avalikud organisatsioonid (nt koolid), kes vajavad oma töötajatele, elanikele või õpilastele SMS-i edastamist, pakub Telia SMS-teavituse teenust soodushinnaga 0,018€/SMS (tasu on tingitud vaid kolmanda osapoolega seotud kuludest);
  • Äriettevõtetele, kes sooviivad oma töötajatele, klientidele või partneritele SMS-teateid edastada, pakub Telia SMS-teavituse saatmist ilma teenuse osutamise tasuta (tavahind 60€/tund). Ühe SMS-i saatmise hind on 0,0416€.

SMS-teavitused edastatakse konkreetse riigi- või avaliku asutuse poolt esitatud sõnumi sisuga ja tema poolt antud mobiilinumbrite nimekirja alusel. Soodushinnad kehtivad tingimusel, et massteavituse teenus tellitakse otse Telialt.

 

Kommentaarid

Tutvun toodetega
Lugesid loo läbi, võta nüüd hetk ja sirvi seotud tooteid või pane kinni ja naudi surfamist edasi