Jätkates Digitarga kasutamist oled teadlik küpsiste kasutamisest.
Allikas: Shutterstock.com

Telia plaanib sügisel sulgeda enam kui kümme aastat vana nutiTV platvormi, et pakkuda TV-teenust edasi vaid moodsa Telia TV näol. Praegu kasutab uut TV-platvormi juba ligi 95% ettevõtte klientidest.

Telia Eesti meelelahutuse ja multimeedia valdkonna juhi Karl Antoni sõnul on ettevõte juba viimased poolteist aastat aktiivselt viinud oma TV-kliente vana teenuse pealt uuele ning seni on kõik sujunud edukalt.

“Loomulikult saame aru, et seni harjumuspärase nutiTV väljavahetamine võib kliendile tunduda tülika sammuna. Samas ei võimalda vananenud platvorm meil täna kõiki soovitud arendusi ellu viia, mistõttu on osa kliente ebavõrdses seisus ega saa osa kõigist uuendustest ja võimalustest. Moodne Telia TV pakub sama kuutasu eest tunduvalt mugavamat ja sisukamat meelelahutust ning seda kinnitab ka meie klientide tagasiside,” märkis Anton.

Maakondade arvestuses on kõige aktiivsemalt vana nutiTV välja vahetanud Läänemaa elanikud, kus uue Telia TV kasutajate hulk on kerkinud üle 95%. Teistes maakondades jääb Telia TV kasutajate määr veidi madalamaks.

Samas on ka selliseid piirkondi, kus juba kõik Telia TV-teenuse kliendid kasutavad uut Telia TV platvormi. Siin saab välja tuua Puurmani valla Jõgevamaal, Urvaste valla Võrumaal, Nõva valla Läänemaal, Laeva ja Meeksi vallad Tartumaal ning Pöide valla Saaremaal.

Uuele Telia TV teenusele ületulekuks on kliendil erinevaid võimalusi ning oma soovist saab märku anda nii telefoni, veebivestluse kui ka e-kirja teel. Kõige mugavamalt saab vajalikud sammud astuda Telia iseteeninduses või siis järgides oma TV ekraanile kuvatud juhiseid. Loomulikult on võimalik muudatuste tegemiseks külastada ka ettevõtte lähimat esindust. Lisaks informeerib Telia eesseisvast muutusest kõiki veel vana nutiTV kasutajaid personaalse pöördumisega.

Kõigile neile, kes vahetavad vana nutiTV välja uue Telia TV vastu, kehtivad uue teenuse puhul ka soodustused, mis on mõeldud selleks, et muutusega harjumine võimalikult mugavaks teha. Näiteks on esimene kuu Telia TV kasutamist kõikidele TV-platvormi vahetajatele tasuta. Muud soodustused on juba personaalsemad: näiteks kui klient vajab Telia TV kasutamiseks uut digiboksi, on tal võimalik seda esialgu soodsamalt kasutama hakata.

Esimene kuu Telia TV kasutamist on kõikidele TV platvormi vahetajatele tasuta

Telia teleteenust kasutab praegu üle 177 000 kliendi. Tehnilise Järelevalve Ameti (TJA) värskete andmete põhjal kerkis Telia tänavu esimeses kvartalis esmakordselt tasulise televisiooniteenuse pakkujate seas turuliidriks. Telia TV turuosa ulatus esimeses kvartalis 35,6 protsendini, Starmani vastav näitaja oli 35,5%.

“Turuliidriks tõusmine näitab, et oleme klientide seas eelistatuim valik. See on meile suur tunnustus ning näitab, et oleme liikunud õiges suunas ja teinud õigeid asju,” sõnas Karl Anton.

 

ehk Digitark R@igo usub, et kuna (digi)tehnoloogia pakub täna võimalust efektiivsemalt tööd teha, mõnusamalt meelt lahutada ja mugavamalt oma igapäevatoimetusi ajada kui kunagi varem, oleks patt seda mitte kasutada. «Elada suudaksin ka ilma nendeta, aga kõige enam tunneksin puudust ilmselt internetist, nutitelefonist ja nutiTV-st,» usub R@igo, kes soetas oma esimese PC kusagil aastatuhande vahetuse paiku. «Sest see muudab meie elu mugavamaks ja põnevamaks,» jagab ta oma digitarkust julgelt ja hea meelega ka teistega.

Kommentaarid