Jätkates Digitarga kasutamist oled teadlik küpsiste kasutamisest.
Allikas: Shutterstock

Telia TV platvormile lisandub pilootprojekti raames uus keskkond Sirvi, mille abil saab endale sobivaid filme ja sarju otsida.

 

Filmide otsimine lihtsamaks

 

Sirvi loob kliendile võimaluse Telia TV-s kõiki filme ja sarju sirvida ning otsida neid nii žanrite kaupa kui ka ükshaaval.

Telia Eesti meelelahutuse ja multimeedia valdkonna juhi Karl Antoni sõnul on inimeste harjumused TV vaatamisel muutumas ning üha enam vaadatakse telerit kindlatest eelistustest ja soovidest lähtuvalt. Samuti kasvab tohutul kiirusel vaadatava sisu hulk, mis teeb üha keerulisemaks selles orienteerumise.

“Praegu laieneb Sirvi lahendus Videolaenutuse ja tasuta Filmiriiuli sisule. Järgmise sammuna laiendame seda kogu Telia TV platvormile. Selleni soovime jõuda koos tarbijatega, mistõttu pakume Sirvi lahendust pilootprojekti korras kõigepealt teatud hulgale klientidest, et nende tagasiside põhjal teenust edasi arendada,” selgitas Anton.

Lisaks töötab Telia TV keskkonnas Soovitusmootor, mis muutub ajas üha targemaks ja personaalsemaks ning aitab kasutajal veelgi lihtsamalt eelistatud sisu leida.

Telia TV Videolaenutus ja Filmiriiul sisaldavad juba praegu tuhandeid filme ja sarjade episoode ning pakutav valik suureneb pidevalt.

 

 

 

 

ehk Digitark R@igo usub, et kuna (digi)tehnoloogia pakub täna võimalust efektiivsemalt tööd teha, mõnusamalt meelt lahutada ja mugavamalt oma igapäevatoimetusi ajada kui kunagi varem, oleks patt seda mitte kasutada. «Elada suudaksin ka ilma nendeta, aga kõige enam tunneksin puudust ilmselt internetist, nutitelefonist ja nutiTV-st,» usub R@igo, kes soetas oma esimese PC kusagil aastatuhande vahetuse paiku. «Sest see muudab meie elu mugavamaks ja põnevamaks,» jagab ta oma digitarkust julgelt ja hea meelega ka teistega.

Kommentaarid

Tutvun toodetega
Lugesid loo läbi, võta nüüd hetk ja sirvi seotud tooteid või pane kinni ja naudi surfamist edasi