Telia TV kliendid saavad soodustingimustel uue teleri soetada

#nutiteler #teler #telia tv

Telia pakub vahemikus 16. jaanuar – 12. veebruar kõigile praegustele ja uutele Telia TV klientidele võimalust endale soodustingimustel uus teler soetada.

Sooduspakkumine kehtib kolmel juhul:

  • kui (uus) klient liitub Telia TV teenusega;
  • kui olemasolev klient soovib vana nutiTV pealt üle tulla Telia TV teenusele;
  • kui tegu on olemasoleva Telia TV teenuse kasutajaga

16. jaanuaril käivitus kampaania “Uus teler kuutasu sees”, mille käigus saavad kliendid valida endale sobivaima uue teleri 5 eripakkumise seast.

Telerite hinnad Telia TV kliendile jäävad vahemikku 179–759 eurot ning need saab soetada 0-eurose lepingutasu, 0-eurose sissemakse ja 0-eurose intressimääraga.

Valikusse kuuluvad:

Klient saab seadme kohe välja osta või sõlmida kuni 24-kuulise järelmaksulepingu. Järelmaksu puhul arvestatakse Telia TV kuutasu sisse nii teleri osamakse, eKodu teenuste (Telia TV ja internetiühendus) kui ka kõigi vajalike seadmete kuutasud. Praegu ei paku ükski teine edasimüüja Eesti turul 0-eurose lepingutasu, sissemakse ja intressimääraga järelmaksu võimalust 24 kuuks, mistõttu on tegu turu parima pakkumisega.

Uuringufirma GfK andmetel on Eesti turul tervikuna kasvanud just suuremate telerite müük.

Kliendid saavad kampaania tingimuste ja pakutavate võimalustega tutvuda veebilehel www.telia.ee/teler. Soodushinnaga kaupa saab soetada kas Telia e-poodi sisselogituna või Telia esinduses.

ehk Digitark R@igo usub, et kuna (digi)tehnoloogia pakub täna võimalust efektiivsemalt tööd teha, mõnusamalt meelt lahutada ja mugavamalt oma igapäevatoimetusi ajada kui kunagi varem, oleks patt seda mitte kasutada.

Kommentaarid