Laupäeval, 25. juulil on võimalik kõikidel Telia klientidel saada osa Viljandi lossimägedes toimuvast Pärimusa 2.0 konsterdipäevast, Viljandi pärimusmuusika festivali tegijatelt. Otseülekannet on võimalik näha Telia TV peamenüüst, Sisuleidja alamlehelt või sisene SIIT.

 

25. juulil toimuv pärimusmuusika kontserdipäev ehk Pärimusa 2.0 on osa Viljandi pärimusmuusika festivalist, mis viib kuulajaid festivali algusaastatesse. Kontserditel astuvad üles veel tundmatud noored, juba üle maailma kuulsad kui ka legendi staatust kandvad Eesti pärimusmuusika artistid. Telia TV sisuleidjast leitava otseülekande vahendusel on võimalik saada osa festivali teisest päevast, kus astuvad üles Kukerpillid, Puuluup, Trad.Attack! ja paljud teised head Eesti muusikud.

„Kuna maailmas leviva viiruse tõttu on ka kodumaistel kontserdikorraldajatel ja artistidel sel suvel esinemisvõimalused piiratud, on Telial hea meel suurendada kontserdipubliku arvu just televaatajate toel. Kindlasti annab see võimaluse soovijatel toetada esinejaid ja panustada sellesse, et need ägedad üritused ka tulevikus aset leiaksid,“ lausus Telia TV-tiimi peaprodutsent Tõnn Kuuli.

 

Ajakava:

  • 15.00 Kukerpillid ja noored pärimusmuusikud
  • 16.30 Vabariigi pillimees Juhan Uppin
  • 18.00 Küla kõlad
  • 19.30 Puuluup
  • 21.00 3-4!
  • 22.30 Trad.Attack!
  • 00.00 Untsakad

 

Viieeurose pääsme Pärimusa 2.0 otseülekandele on võimalik soetada Telia TV Sisuleidjast juba täna, mis asub Telia TV peamenüüs, paari puldinupu vajutuse kaugusel.

 

Vaata õpetust, kuidas otseülekannet tellida:

 

Häid suviseid muusikaelamusi!

Digitark koondab tehnoloogiateadlikke ja -huvilisi toimetajaid, kes otsivad üles põnevaimad ja kasulikumad tehnoloogiakillud Eestist ja laiast maailmast, et sinu elu oleks lihtsam, mugavam, toredam ja turvalisem.

Kommentaarid