Esimese Eesti telekomiettevõttena tõi Telia turule uudse seadmekindlustuse, mis pakub kõikide riskide katet ning mida saavad kasutada kõigi kohalike mobiilioperaatorite kliendid.

 

Uus seadmekindlustus pakub ulatuslikku katet nii mobiiltelefonidele kui ka tahvelarvutitele, mis kehtib nii seadme varguse, hävimise, purunemise kui juhusliku kaotsimineku korral. Seadmekindlustuse saab vormistada nii Telia e-poest kui ka esindusest ostetud uuele seadmele.

Telia lisaväärtusteenuste valdkonna juht Maksim Melamed märkis, et värske kindlustusteenus eristub eeskätt oma mugavuse poolest, kuna klient ei pea selle sõlmimiseks ega sellest loobumiseks kuhugi kohale minema ning kogu asjaajamine saab soovi korral aetud internetis.

“Kui juhtub, et seade kukub maha, kaob või varastatakse, saab inimene kahjujuhtumist teada anda Telia iseteeninduses. Seadme asendamise või remondi korral ei pea klient esindusse minema ning seadme kõik transpordikulud tasub Telia,” selgitas Melamed.

 

Uus seadmekindlustus eristub teistest sarnastest teenustest mitme olulise täienduse võrra

 

Näiteks puudub seadme vanusest tulenev hüvitise summa vähenemine ehk klient võib alati kindel olla, et tema seadmele kehtib kogu kindlustusperioodi vältel 100-protsendiline hüvitis. Nii et kui näiteks aastavanuse iPhone 6-ga peaks midagi juhtuma, asendab kindlustusandja selle võimalusel täpselt samaväärse mudeliga.

Samuti on ainulaadne see, et kui seade peaks kaotsi minema või varastatama, katab kindlustus Telia mobiiliteenuse kliendile kuni 200 euro ulatuses loata kasutamisega tekitatud arve, mis hõlmab nii kõnesid, SMS-e kui ka mobiilset internetti.

Maksim Melamedi kinnitusel saavad Telia Seadmekindlustust kasutada kõigi kohalike mobiilioperaatorite kliendid, kes soetavad Teliast endale uue mobiiltelefoni või tahvelarvuti. Kindlustuse saab seejuures vormistada kuni 14 päeva pärast uue seadme ostmist.

Telia põhiteenuste kliendile, kes kasutab uut Mobiilse Elu paketti, Telia TV teenust või Telia Koduinterneti teenust, on uus seadmekindlustus esimese kolme kuu jooksul tasuta. Neljandast kuust rakendub kindlustustasu, mille maksumus on alates 3,9 eurost kuus.

Telia Eesti pakub seadmekindlustuse teenust koostöös Telia Försäkring AB-ga, mis on Telia Company koosseisu kuuluv kindlustusettevõte. Seadmekindlustuse teenuse puhul tehakse koostööd rahvusvahelise kindlustusmaakleriga Willis Towers Watson, mis on ajaloos tegelenud näiteks Titanicu ja Hindenburgi kindlustusjuhtumitega.

 

Telia Seadmekindlustusega saab lähemalt tutvuda SIIN.

ehk Digitark R@igo usub, et kuna (digi)tehnoloogia pakub täna võimalust efektiivsemalt tööd teha, mõnusamalt meelt lahutada ja mugavamalt oma igapäevatoimetusi ajada kui kunagi varem, oleks patt seda mitte kasutada.

Kommentaarid