Jätkates Digitarga kasutamist oled teadlik küpsiste kasutamisest.
Allikas: Telia

Telia näitab Digital Summitil maailma üht esimest 5G lahendust


Sel reedel toimub Tallinnas rahvusvaheline digitaalvaldkonna tippkohtumine Digital Summit, mille raames tutvustab Telia maailmas ühena esimeste seas reaalselt toimivaid 5G lahendusi.

Telia on Digital Summitil esindatud spetsiaalse boksiga, kus koos oma heade partnerite Ericssoni ja Inteliga näidatakse 5G võrgu lahendust.

“Tegu on olulise verstapostiga 5G tehnoloogia arendamisel, kuna teeme sellega suure sammu uute teenuste kasutuselevõtu suunas. Oleme lubanud tuua esimesed 5G teenused kasutusse Tallinnas ja Stockholmis aastal 2018 ning täna võime kinnitada, et liigume kindlalt selle eesmärgi poole,” sõnas Telia Eesti juhatuse esimees Dan Strömberg.

Digital Summitil näeb Telia, Ericssoni ja Inteli poolt kokku pandud 5G tehnoloogia esitlust, mis puudutab tööstuse tulevikulahendust. Kõik meediakanalid, kes on end reedesele Digital Summitile akrediteerinud, saavad Telia boksis 5G lahendusega ka lähemalt tutvuda. Reedel orienteerivalt kell 15.45 toimub boksis lahenduse ametlik demo Telia, Ericssoni ja Inteli osavõtul.

Lisaks tutvustab Telia sel nädalal ka teist 5G lahendust, mida testitakse praegu tavakasutajate osavõtul.

 

ehk Digitark R@igo usub, et kuna (digi)tehnoloogia pakub täna võimalust efektiivsemalt tööd teha, mõnusamalt meelt lahutada ja mugavamalt oma igapäevatoimetusi ajada kui kunagi varem, oleks patt seda mitte kasutada. «Elada suudaksin ka ilma nendeta, aga kõige enam tunneksin puudust ilmselt internetist, nutitelefonist ja nutiTV-st,» usub R@igo, kes soetas oma esimese PC kusagil aastatuhande vahetuse paiku. «Sest see muudab meie elu mugavamaks ja põnevamaks,» jagab ta oma digitarkust julgelt ja hea meelega ka teistega.

Kommentaarid