Allikas: Shutterstock

Telia premeerib uue Telia 1 teenusega oma lojaalseid kliente, võimaldades neil kasutusele võtta kaks korda kiirema koduinterneti ning seda ilma täiendava lisatasuta.

 

Sel nädalal jõudis turule Telia 1 lahendus, mis on suunatud kõigile Telia uutele ja olemasolevatele eraklientidele.

Telia 1 pakkumine näeb ette, et kliendid, kes juba kasutavad või hakkavad kasutama Telia kolme põhiteenust (mobiilne internet, koduinternet ja TV-teenus), saavad ilma täiendava lisatasuta kasutama hakata kaks korda kiiremat koduinternetti ja kahte tasuta TV-teemapaketti (sport ja muusika).

Telia Eesti erakliendiüksuse direktor Holger Haljandi sõnul on Telia 1 lahendus kohalikul telekomiturul märgiline samm.

“Muutsime esmakordselt oma mobiilsed ja kodused teenused üheks pakkumiseks, et väärtustada meie kõige lojaalsemaid erakliente. Kui klient võtab meilt puuduoleva teenuse ja liitub Telia 1 pakkumisega, saab ta kaks korda kiirema koduinterneti ja kaks tasuta TV teemapaketti. Kui klient juba kasutab nii Telia koduinternetti, TV-teenuseid ja mobiilset internetti, saame talle samuti pakkuda rohkem väärtust nii kiirema koduinterneti kui ka tasuta telepakettide näol. Lisaks teeb Telia 1 kliendi elu lihtsamaks, sest kõik vajalikud teenused saab ta ühest kohast ja ühe arve peal,” selgitas Haljand.

 

Untitled

 

Telia 1 pakkumine kehtib ka nendele klientidele, kes kasutavad Telia mobiiliteenuseid, aga arve tasub tööandja. Sellisel juhul peab ärikliendi number kasutama mobiilset internetti. See on esimene kord, kui kodukliendi pakkumine laieneb ka nendele klientidele, kes kasutavad tööandja SIM-kaarti.

Praegu kehtib pakkumine klientidele, kelleni jõuab Telia koduinternet kaabliga.

Samuti tuleb Telia 1 pakkumise puhul arvestada sellega, et senisest kiiremat internetti saab pakkuda nendele klientidele, kelle aadressil on see tehniliselt võimalik.

 

ehk Digitark R@igo usub, et kuna (digi)tehnoloogia pakub täna võimalust efektiivsemalt tööd teha, mõnusamalt meelt lahutada ja mugavamalt oma igapäevatoimetusi ajada kui kunagi varem, oleks patt seda mitte kasutada.

Kommentaarid