Ka rahvusvahelistel reisidel pakub GoBus reisijatele mugavusteenusena võimalust olla maailmaga ühendatud interneti abil. “Kui varasemalt tuli ettevõttel kasutada välismaiste teenusepakkujate teenuseid, siis tänu Telia Eesti uuele Mobiilse elu internetipaketile võib andmesidet kasutada julgelt ka rändluses,” selgitab GoBusi tegevjuht Enn Randmaa. “Nii otsustasime teenusepakkuja välja vahetada just Telia kasuks.”

GoBus teenindab peamiselt välismaa turiste ning paljud bussid liiguvad Norra, Rootsi, Taani ja Baltikumi lennujaamade ning erinevate turismipiirkondade vahel. Bussides pakub ettevõte oma klientidele kasutamiseks tasuta wifit, mida kasutavad oma sõidulehtede saatmiseks ning muude tööülesannete täitmiseks ka bussijuhid, keda on kokku 50.

GoBusi juhatuse liige Enn Randmaa sõnul kasutavad rändluses internetti nii sõitjad kui bussijuhid. Foto: Scanpix
GoBusi juhatuse liikme Enn Randmaa sõnul kasutavad rändluses internetti nii sõitjad kui ka bussijuhid. Foto: Scanpix

Lisaks sõitjatele kasutavad rändluses internetti ka 50 bussijuhti, kes saadavad selle kaudu sõidulehti ning täidavad muid tööülesandeid.

hero_internet_tahvlis_arvutis_555

Enn Randmaa sõnul kasutati bussisisese wifivõrgu loomiseks seni Soome teenusepakkuja teenuseid, kuid nüüd, kui Telia Eesti hakkas Baltikumis ja Skandinaavias tasuta andmeside rändlusteenust pakkuma, otsustati seadmed liita Telia Eesti mobiilse andmeside paketiga, mis sisaldab 60 GB andmemahtu.

“Telia Eesti teenuste kasutamine on meie jaoks odavam ja mugavam. Eelistame kodumaist teenust, sest ka kõik meie muud mobiilsideteenused on Telia Eestis,” kirjeldab Enn Randmaa otsust teenusepakkuja vahetamiseks. “Siin on meile tuttav ja väga hea kvaliteediga klienditeenindus. Olime muudatusi andmeside rändlushindades väga kaua oodanud ja meil on hea meel, et need võimalused avanesid.”

Digitark koondab tehnoloogiateadlikke ja -huvilisi toimetajaid, kes otsivad üles põnevaimad ja kasulikumad tehnoloogiakillud Eestist ja laiast maailmast, et sinu elu oleks lihtsam, mugavam, toredam ja turvalisem.

Kommentaarid