Jätkates Digitarga kasutamist oled teadlik küpsiste kasutamisest.

Telia poolt suve alguses algatatud kampaania “Sammud internetiks” raames on tänaseks tehtud üle miljardi sammu.

 

Telia Eesti asjade interneti valdkonna juhi Toomas Kärneri kinnitusel võtsid kliendid uutmoodi liikumisväljakutse õhinaga vastu ning see kajastub ka numbrites.

“Alates kampaania algusest on meie kliendid teinud ühtekokku üle miljardi sammu. Kui arvestada, et Kuule jõudmiseks tuleb teha ca 504 miljonit sammu, võrdub tänane tulemus oma distantsilt jalutuskäiguga Kuule ja tagasi.”

Ühtlasi nägi uudne lahendus ette, et klientidel on võimalik oma igapäevaste sammude eest teenida tasuta mobiilse interneti mahtu. Ka selles arvestuses on tulemus soliidne: veidi enam kui kolme kuuga on Telia jaganud klientidele tehtud sammude eest enam kui 3,2 terabaidi (TB) ulatuses tasuta mobiilse interneti mahtu. Näiteks saab 1 terabaidiga vaadata ligi 100 tundi HD-kvaliteedis videosisu.

“Loomulikult lisandub sellele kõigele veel hea enesetunne, looduses liikumine ja aktiivne eluviis, mis on kaasalöömise juures kõige tähtsam,” lisas Kärner.

 

Sammud internetiks lahenduse loogika on lihtne

 

Mobiilse interneti mahtu saab juurde teenida iga päeva jooksul tehtud sammude eest, kusjuures iga 1000 sammu tähendab 5 megabaidi (MB) ulatuses täiendavat internetimahtu. Maksimaalselt saab päevas teenida 50 MB ulatuses internetimahtu, mille nimel on vaja teha 10 000 või enam sammu. Ühes kuus teenitav maksimaalne andmemahu kogus on 1,5 GB.

Selleks, et oma igapäevased sammud täiendavaks internetimahuks muuta, peab olema Telia või Diili lepinguline klient. Samuti peab inimene kasutama Fitbiti, Garmini või Polari aktiivsusmonitori või spordikella. Täpsema info leiab Telia Active portaalist.

Toomas Kärneri kinnitusel saavutas “Sammud internetiks” kampaania hulgaliselt tähelepanu ja positiivset tagasisidet ning kaasalööjate arv on kasvanud terve suve jooksul.

Tänaseks on sellega liitunud üle 2200 inimese ning sammulugemine jätkub aktiivselt ka sügisel.

“Meieni jõuab pidevalt uusi sooviavaldusi spordikellade ja aktiivsusmonitoride tootjatelt, et suurendada seadmete hulka, mida selline lahendus toetab. Praegu tegeleme sellega ning töö käib ka selle nimel, et lahendus veelgi ägedamaks muuta,” lisas Kärner.

 

ehk Digitark R@igo usub, et kuna (digi)tehnoloogia pakub täna võimalust efektiivsemalt tööd teha, mõnusamalt meelt lahutada ja mugavamalt oma igapäevatoimetusi ajada kui kunagi varem, oleks patt seda mitte kasutada.

Kommentaarid

Tutvun toodetega
Lugesid loo läbi, võta nüüd hetk ja sirvi seotud tooteid või pane kinni ja naudi surfamist edasi