Jätkates Digitarga kasutamist oled teadlik küpsiste kasutamisest.
Telia SAFE tagab turvalise internetiühenduse ja automaatsed uuendused. Võimalus kasutada kõnede filtrit ja teha äppide turvalisuse kontrolli.

Telia kliendid eelistavad lisaks arvutitele kaitsta ka oma mobiilseid nutiseadmeid

#it turvalisus #lapsed netis #safe #Telia Safe

Kaks nädalat tagasi tuli Telia Eesti välja uue teenusega Telia SAFE, mis on kunagise populaarse Arvutikaitse edasiarendatud lahendus, kaitsmaks kõiki oma nutiseadmeid viiruste eest, kuid võimaldades peale selle kaitsta ka nutitelefonis olevad andmed seadme varguse või kadumise korral.

Koostöös F-Secure’iga valminud Telia SAFE on juba esimese kahe nädalaga võitnud klientide poolehoiu, mis annab alust järeldada, et Eesti arvuti- ja nutiseadmete kasutaja tahab hoolt kanda enda ja oma pere turvalisuse eest. “Oktoobris on liitunud Telia SAFE´iga üle 400 uue kliendi,” ütles Digitargale Telia Eesti erakliendi internetiteenuste juht Gert Tomson.

Lisaks on uuele Telia SAFE teenusele viidud üle ka enam kui 12 000 senise Arvutikaitse klienti, kelle arvutites uuendatakse tarkvara samuti oktoobrikuu jooksul kindlama ja rohkemaid võimalusi pakkuva kaitseprogrammi vastu. Telia SAFE´i eelis ongi just mitmekülgsus ja nii saab iga kasutaja luua sellise kaitsestrateegia, nagu on vaja talle endale ja tema perele. “SAFE pakub kaitset korraga nii süle- ja lauaarvutile, tahvlile kui ka nutitelefonile,” selgitas Tomson ka Digitarga saates. “Mida rohkem seadmeid, seda soodsam kuutasu ühe seadme kohta,” ütles ta.

Nii ongi klientide hulgas osutunud kõige populaarsemaks pakett Telia SAFE kolmele seadmele, mille on valinud ligi pooled klientidest. “Kliendid tõesti soovivad lisaks arvutile võtta Telia SAFE kasutusele ka oma mobiilsetes seadmes ja meil on selle üle väga hea meel,” sõnas Tomson. “30% liitujatest on võtnud Telia SAFE´i lausa viiele nutiseadmele.”

Mis on Telia Safe?

3seadetKoostöös F-Secure’iga valminud Telia SAFE on rohkem kui vaid viirusetõrje, kaitstes peale arvuti ka kõiki sinu mobiilseid nutiseadmeid.

Sinu nutitelefonis olevad andmed on kaitstud ka seadme varguse või kadumise korral.

  • Üks kaitse nii süle- ja lauaarvutile, tahvlile kui ka nutitelefonile.
  • Windows, Mac, Android ja varsti ka iOS – tutvun võimalustega.
  • Mida rohkem seadmeid, seda soodsam kuutasu ühe seadme kohta.
  • Kiire ja optimaalne teenus ei muuda sinu seadmeid aeglasemaks.

Telia SAFE teenuse tasu on alates 1,85 €/kuus.

ehk Rainu, Digitarga pere pesamuna soetas oma esimese 465 Microlinki arvuti siis, kui oli alles 15 ja Eestis laiatarbe personaalarvutitest veel vaid unistati – alles esimesed katsejänesed suutsid ja soovisid sellise koletisega nagu koduarvuti toona tegeleda. Ei läinud aga aastatki, kui Rainu leidis üles ka telefoniliini ja ühendas arvuti dial-up-ühendusega algelisse internetti. Nii see digitarklus hoo sisse sai, aga õpib ja katsetab ta läbi argikogemuste ja töö digitarkusi muidugi senini.

Kommentaarid