Jätkates Digitarga kasutamist oled teadlik küpsiste kasutamisest.

Teisipäeval, 14. mail esitles telefonitootja OnePlus kahte värsket mudelit ehk OnePlus 7 ja OnePlus 7 Pro’d, mida saab juba Telia e-poest eelmüügi korras soetada.

 

Uusi OnePlusi mudeleid iseloomustavad suur ja kvaliteetne ekraan, võimekad  kaamerad ning tippmudelile kohane mälumaht ja kiire protsessor.

Halli värvi OnePlus 7 on Telia e-poes saadaval 128 GB mälumahuga ning selle mudeli eelmüük kestab 3. juuni hilisõhtuni. Tavamüük ja eeltellimuste tarned algavad 4. juunil.

Sinist värvi OnePlus 7 Pro on saadaval 256 GB mälumahuga ning mudeli eelmüük kestab kuni 20. mai hilisõhtuni. Tavamüüki jõuab mudel 21. mail ning samast kuupäevast algavad ka eeltellijate tarned.

OnePlus 7 hind on Telia e-poes 549 eurot ja OnePlus 7 Pro hind 749 eurot, mis on tipptelefonide arvestuses igati mõistliku tasemega.

OnePlus 7 uute mudelite tehniliste näitajatega saab lähemalt tutvuda Telia e-poes.

 

ehk Digitark R@igo usub, et kuna (digi)tehnoloogia pakub täna võimalust efektiivsemalt tööd teha, mõnusamalt meelt lahutada ja mugavamalt oma igapäevatoimetusi ajada kui kunagi varem, oleks patt seda mitte kasutada.

Kommentaarid

Tutvun toodetega
Lugesid loo läbi, võta nüüd hetk ja sirvi seotud tooteid või pane kinni ja naudi surfamist edasi