Telia Arvuti Stardipakett on nagu kaskokindlustus auto ostmisel


Uut autot ostes on loomulik, et ostad juurde nii liiklus- kui ka kaskokindlustuse. Firmale arvuteid soetades on aga tark kindlustada nende muretu töö, võttes kasutusele Telia Arvuti Stardipaketi – nii saad kogu ettevõttele igapäevased programmid ja viirusetõrje mugavalt ühe kuutasu eest.

 

Telia Arvuti Stardipakett sisaldab kontoritarkvara Office 365, viirusekaitset ESET, nende versiooniuuendusi ning programmide paigaldust-seadistamist. Nii leiavad lahenduse kõige olulisemad IT-ga seotud küsimused ning inimesed saavad keskenduda oma põhitööle.

Telia IT-teenuste juhi Taavi Talve sõnul on kõige olulisemate programmide ja viirusetõrje soetamine uue arvuti ostuga kiiresti tõusev trend. Talve sõnul pole väiksemates ettevõtetes enamasti IT-spetsialisti, aga arvutite ja programmide kallal pusimine võib nõuda tüütult palju aega. “Igati normaalne on koos arvuti ostuga soetada samast kohast ja ühe kuutasu eest lisaks ka Arvuti Stardipakett. Kui ettevõtte põhitegevus pole IT, pole ka omanikul endal ilmselt oskusi programme paigaldada ega neid hooldada. Mõistlik on usaldada need teemad Telia kogenud spetsialistide kätte. Ettevõttel, kus soovitakse tegeleda oma põhitööga selle asemel, et ise tõrkuvate arvutite või IT-turvalisusega pead vaevata, on kindlasti kasulik Telia Arvuti Stardipakett soetada,” kinnitab Talve. Paketi saab lihtsalt lisada nii uutele kui ka vanematele arvutitele, mis ettevõttes juba kasutusel on.

 

Telia Arvuti Stardipaketi abil ettevõtte IT-kulud kontrolli alla

 

Microsofti grupitöö- ja kontoritarkvara Office 365 kogub Eestis jõudsalt populaarsust. Taavi Talve sõnul on Office 365 näol tegemist ühe paremaid võimalusi pakkuva kontoritarkvara kogumiga – alustades Wordist-Excelist e-posti ja grupitöölahendusteni. Grupitöövahendid võimaldavad näiteks dokumente samaaegselt muuta või kalendreid ja kontakte jagada. Lisaks on võimalus luua projektipõhine suhtlusgrupp või ettevõtte siseveeb. Nimekiri Microsofti võimalustest on tegelikult pikemgi. Kogu info talletatakse sealjuures turvaliselt Microsofti pilves, mis tähendab, et jääb ära kalli serveri ostmine ja haldamine. See on aga oluline kulude kokkuhoidmise koht. Pilveteenuse kaudu on info ja failid kättesaadavad praktiliselt igast internetiga varustatud arvutist või nutiseadmest.

 

“Paketti kasutav ettevõte teenib IT-teemadega tegelemisest vabanedes ilmselt rohkem tulu kui kuu jooksul Telia teenust kasutades kulub,” kinnitab Talve. Teenuse mahtu ehk tarkvara kasutajate arvu on võimalik hõlpsalt ka suurendada või vähendada, mis tähendab, et makstes selle eest, mida tegelikult kasutad, on firma IT-kulud kenasti kontrolli all.

 

Peale kontoritarkvara on ka viirusetõrje ja nuhkvara kaitse igas arvutis kohustuslik komponent, täiesti võrreldav kohustusliku liikluskindlustusega automaailmas. Kes julgeb tänaval sõita, kui kindlustus puudub? Sama kehtib ettevõtte arvutit kasutades – kes kaitseb selle eest, et töö oleks turvaliselt hoitud? Arvuti Stardipakett sisaldab maailmas tunnustatud viirusekaitse tarkvara ESET Endpoint Antivirus. Lisaks tasemel viirusetõrjele hoolitseb Telia Arvuti Stardipaketi raames ka selle uuenduste eest. Arvuti Stardipakett on uus normaalsus arvuti ostmisel, sest see lahendab kõige olulisemad igapäevased IT-küsimused.

 

Telia Arvuti Stardipakett sobib sinu ettevõttele, kui vastad JAH vähemalt ühel korral:

 

  • sinu ettevõttes on 2 kuni 20 töötajat;
  • vajad kontoritarkvara ja ärikliendi e-posti programmi;
  • soovid tegeleda oma põhitööga, mitte IT-teemadega;
  • sinu ettevõttel ei ole IT-inimest.

 

Miks just Telia Arvuti Stardipakett?

 

  • Paketis oleva tarkvara seadistamine on tasuta.
  • Alati värske versioon Office 365 mugavalt Telia arvega.
  • Tipptasemel äriklassi viirusetõrje ESET ja selle uuendused.
  • Kogenud IT-spetsialistide abi ja nõustamine.

 

Loe lähemalt Arvuti Stardipaketi kohta siit.

Kommentaarid