Jätkates Digitarga kasutamist oled teadlik küpsiste kasutamisest.
Suvel me kompromisse ei tee, vaid vaatame telerit täpselt seal, kus tahame ja siis, kui selleks on soibivalt aega. Foto: iStock

Suvi on ringiliikumise aeg. Päevad on pikad ja põnevad. Nädalavahetused veedame ringi liikudes, seltskondlikult aega sisustades ja pereelu nautides. Samas mahub suvepäevadesse palju ka selliseid hetki, kui tahaks niisama, jalad seinal, lösutada ja kasvõi telekat vaadata. Mobiilne elustiil annab selleks kõikjale sobituva võimaluse – ole sa siis murulapil, rannaliival või maal vanaema juures.

Nutitelefoni või tahvelarvuti omanikel on suvistel ringirändamistel mõnusaks saatjaks minuTV rakendus, mille abil on võimalik alati olla kursis nii uudiste, spordiülekannete kui ka lemmikseriaalidega. Ükski suvine tegevus pole takistuseks saadete nautimisele, sest lemmiksaated on Eesti parimast teleäpist alati järelvaadatavad – just siis, kui selleks tekib suvepäevas või -öös sobiv hetk.

Kuidas saavutada mobiilne sõltumatus ja vabadus?

  • EMT Mobiilse elu pakett tagab stabiilse ja maksimaalse kiirusega interneti kõikides sinu telefonides ja teistes nutiseadmetes ja seda üle Eesti.
  • Isegi siis, kui lisad paketti kasvõi ajutiselt uue seadme, ei lange kiirus ega netiühenduse kvaliteet – kõikidesse seadmetesse tagame alati maksimaalse võimaliku andmesidekiiruse.
  • Mobiilne internet võib nüüd olla ka neis seadmetes, mida kasutad väga harva või vaid erandjuhtudel, sest see ei mõjuta sinu kulusid karvavõrdki, aga annab samas vajaliku vabaduse olla ühenduses kõikjal ja ka korraga mitme seadmega – GPS ühes seadmes, muusika teises, mängud hoopis tahvlis, tööasjad muidugi läptopis.
  • Kui su valitud mahupakett peaks suvehoos tõesti täis saama, võid alati tellida lisamahtu lihtsalt ja muretult – maksad vaid lisaks tellitud gigabaitide, mitte teenuse enda eest, ja kiirus jääb ikka maksimaalseks.
  • Unusta WiFi-võrkude ralli ja jagatud hotspot’iga tühjaks tõmmatud akud: Mobiilne elu tagab parima kiirusega interneti igas seadmes võrdselt, ööpäev ringi ja akut täiendavalt kulutamata – nii saad kasutada parimat netiühendust ka pikkadel suvepäevadel ning soojadel öödel akut täiendavalt koormamata.
  • Mobiilne elu annab sulle piiramatu võimaluse suhelda oma sõprade, lähedaste, kolleegide ja koostööpartneritega EMT ja Elioni võrgus ja seda sentigi lisaks maksmata – kõik suvejutud ja äriasjad saavad muretult aetud olenemata sinu asukohast Eestis.

Mis teeb suvise telekanautimise eriti mõnusaks, on teadmine, et seda võib teha ka teel olles – näiteks võivad lapsed nautida multikaid ajal, mil vanemad esiistmel järgmist peatuspaika arutavad või kaardirakendusest õiget teeotsa otsivad. Ükski teekond ei tundu suvel lastele ega teistele kaasreisijatele liiga pikk. Vanemate ülesanne on muidugi jälgida ja eeskuju näidata, et nutielu päriselust võitu ei saaks.

Vaata täpselt seda, mida parasjagu tahad!

Mobiilse televisioonirakenduse minuTV valikus on kümneid telekanaleid, aga ka suur hulk parimaid kodu- ja välismaiseid filme – nii võib sõpradega koos korraldada peale tegusat päeva mõnusa vabaõhufilmiõhtu.

Teleäpi üks kasulikke omadusi toetab ka erinevaid maitsemeeli telesaadete nautimisel: registreerides rakenduses mitu vaateekraani, võivad õudukate-sõbrad sinu seltskonnas vaadata judinaid tekitavaid maailmafilme pimedas metsatukas, lapsed koos vanavanematega ühiselt multikaid ja perenoored hoopis oma lemmikseriaale. Registreeri rakendusse nii mitu ekraani, kui suvel vajad.

Teleri vaatamine on mobiilse Eestimaa suves lihtne ja mugav ka teel olles. #parimsuviever #avastamobiilneelu

Räägi ka sina oma mobiilse elu lugu – kasuta koos teemaviiteid ehk hashtag‘e #parimsuviever #avastamobiilneelu ja postita Facebookis, Twitteris, Instagramis ja teises sotsiaalvõrgustikes, kus sa suvel end kontaktis hoiad, oma mobiilselt suviseid pilte ja videoid!

ehk Rainu, Digitarga pere pesamuna soetas oma esimese 465 Microlinki arvuti siis, kui oli alles 15 ja Eestis laiatarbe personaalarvutitest veel vaid unistati – alles esimesed katsejänesed suutsid ja soovisid sellise koletisega nagu koduarvuti toona tegeleda. Ei läinud aga aastatki, kui Rainu leidis üles ka telefoniliini ja ühendas arvuti dial-up-ühendusega algelisse internetti. Nii see digitarklus hoo sisse sai, aga õpib ja katsetab ta läbi argikogemuste ja töö digitarkusi muidugi senini.

Kommentaarid