Jätkates Digitarga kasutamist oled teadlik küpsiste kasutamisest.
Sound Off Reborn rakendus võib sulle telefonihelinatest vaba une kinkida. Foto: Scanpix

Telefon vaikseks kindlatel aegadel – Sound Off Reborn 2017

#äpid #äpp #heli #Rakendused

Kohmaka nime taga peitub kasulik äpp, mis teeb telefoni hääletuks etteplaneeritud aegadel.

Pääs piinlikest helinajuhtumitest

Eriti populaarne on Sound Off Reborn äpp nende seas, kes käivad koolis ja ei saa riskida häbisse sattumisega, mille põhjustab vali telefonihelin klassiruumis. Hääletu režiim on võimalik seadistada ka nii, et aktiveerub öösiti või nädalavahetustel. Nii saab välistada juhtumid, kus sõber helistab laupäeva öösel, kui magad parasjagu sügavat und, et uurida, mis teed. Lihtsalt märgi kalendrisse, millal telefon hääletuks läheb ja valitud ajal hoolitseb äpp ülejäänu eest.

Äpp, mis tagab vaikuse ja raha. Pilt: ekraanipilt rakendusest

Äpp on intuitiivne ja laiade valikuvõimalustega

Äpi tööpõhimõte on sarnane Androidi telefonidesse sisse-ehitatud “Don’t disturb” funktsioonile, kuid on tunduvalt intuitiivsem. Uuemad telefonid, millel on vähemalt Android 6.0 Marshmallow, on võimalik minna eriti detailseks ja valida kas täieliku vaikuse või näiteks lubada äratusel siiski heliseda.

Telefoni saab vaigistada kindlateks päevadeks ja aegadeks. Foto: ekraanipilt rakendusest

Kolmanda võimalusena saab ka lubada teatud kontaktidel helistada. Vanematel telefonidel on valida täieliku vaikuse ja vibreerimise vahel.

Sound off Reborn on kõigile taskukohane ehk täiesti tasuta saadaval Androidiga varustatud telefonidele Google Play äpipoes.

ehk Digimon usub, et digitehnoloogia on vahend nagu pintsel, mis ei tee iseenesest targemaks või lollimaks, aga läbi mille on võimalik palju ära teha. "Cool oleks, kui kõik on võrgus, aga samas jääks võimalus ennast lahti ühendada." Tema peamisteks töövahenditeks on Open Office, e-mail ning muidugi klaviatuur. Digimoni digitaalsed väljakutsed algasid Tamagotchi Eestisse jõudmisega, usub ta ise. "Tulevik on digi ja tarkus ning arukas tegutsemine on igal ajal kasuks," rõhutab ta.

Kommentaarid

Tutvun toodetega
Lugesid loo läbi, võta nüüd hetk ja sirvi seotud tooteid või pane kinni ja naudi surfamist edasi