Jätkates Digitarga kasutamist oled teadlik küpsiste kasutamisest.
Allikas: Shutterstock

Tehnoloogiline asemik pulmakorraldajale – sinu nutitelefon

#kasulikud rakendused #nutitelefon #planeerimine

Milline pruut ei sooviks abilist, kes on tema jaoks 24/7 olemas, teab detailselt paberkutsete trükitehnikast, leiab minutiga, kust saab laktoosivabu pulmatorte ja tuletab meelde, et on aeg hakata sõrmuseid otsima. Ent mis kõige tähtsam, seda ainult mõne gigabaidi andmemahu vastu.

Planeerimine

Nutitelefon ei asenda lõpuks muidugi inimest, kes tähtsal päeval su bändile puuduolevat kaablit otsib, ent just pulma planeerimise faasis võib su telefon sind palju aidata.

Hakkajaid pruute, kes on otsustanud palju ilu oma kätega luua, aitab kindlasti Pinterest – äpp, mis õpetab tegema vist küll pea kõike. Külluslik board on abiks ka disainerile või lilleseadjale, sest pilt ütlebki sinu ootuste kohta rohkem kui tuhat sõna.

Checklist’ide, meeldetuletuste ja kalendriga on abiks paljud äpid, üks tuntumaid näiteks The Knot. Traditsioonilist Eesti pulmapidu selle rakenduse ja samanimelise blogi abil küll ei korralda, kuid oma detailsuses ei lase abimees siiski ühtki olulist teemat ära unustada.

The big day

Sageli otsustab pruutpaar pulmapäevaks nutividinatest üldse loobuda – kõik lähedased on ju kohal ning päeva jäädvustamisega tegelevad professionaalid. Ent külalised soovivad siiski kogu lõbu jagada. Selleks, et kõik fotod ja videod hiljem sotsiaalmeediast lihtsasti üles leiaksid, kuuluta välja pulma hashtag.

Kuuluta välja pulma hashtag

Eesti pulma traditsiooniliste ametite – kibekarjuja ja tantsulõvi – kõrvale on tekkinud ka moodsamaid väljakutseid, näiteks selfi-meistrid, kelle ülesandeks on muidugi mõista nutitelefoniga peo jäädvustamine. Kindlasti leidub su külaliste hulgas keegi, kes selles juba praegu meister on!

Happily ever after

Kui kutsete saatmisel otsustasid digitaalsete lahenduste asemel jääda truuks traditsioonilistele paberkutsetele, võib just pärast pidu tunduda, et pulma veebileht oleks olnud hea mõte. Kõigil on lihtsam, kui lisainfo, fotod, videod ja miks mitte ka tänusõnad, on leitavad kõik samast kohast. Kui seda teed lähed, seisa selle eest, et veebileht toimiks hästi ka nutitelefonis.

Ka kõige traditsioonilisema pulmapäeva planeerimisel saavad uued tehnoloogilised lahendused sulle abiks olla. Äpid, mis aitavad tähtsaks päevaks unistuste vormi saada; serverid, mille abil jagada faile; leheküljed, kust leiad märksõnade abil erilisi pulmaküünlaid või Eesti disainerite peaehteid – kõik selleks, et teie tähtis päev saaks täiuslik!

 

Lõbusat planeerimist!

 

 

Kommentaarid

Tutvun toodetega
Lugesid loo läbi, võta nüüd hetk ja sirvi seotud tooteid või pane kinni ja naudi surfamist edasi