Kategooria: Turvalisus

10. märtsil sai Tallinnas hoo sisse üle-eestiline koolitus- ja nõustamisprojekt NutiAkadeemia, mille raames õpetatakse inimesi turvaliselt kasutama nutiseadmeid, tutvustatakse Mobiil-ID ja Smart-ID võimalusi ning teisi e-teenuseid, mis muudavad elu lihtsamaks ja mugavamaks. Ühtlasi on võimalik oma teadmised nutitestis proovile panna!

Loe edasi


Seikluslik ja tegus suvi on alanud ning lapsed ja noored nautimas suvega saabunud vabadust. Liigutakse rohkem ringi nii üksi kui ka koos pere, sõprade ja tuttavatega. Võetakse ette põnevaid ja aktiivseid tegevusi, mida ehk kooli ajal ei jõua või ei saa teha.

Loe edasi


Postita targalt

Pole olemas noort, kes ei oleks näinud mõnda meemi. Nende loomine on omaette kunst. Näiteks Grumpy Cati meemid on selle loojale toonud miljoneid eurosid tulu.

Loe edasi


Interneti päev!

Täna, 7. veebruaril on rahvusvaheline turvalise interneti päev, mille raames korraldatakse üle Eesti enam kui 170 teavitusüritust. Seekordse ürituse keskne sõnum on “Postita targalt”.

Loe edasi


Mobiilsete seadmete rünnakute sagedus on kahe aastaga neljakordistunud. Pahavara alamliike on mitmeid, kuid üks ohtlikumatest on lunavara, mis muudab seadme täiesti kasutuskõlbmatuks.

Loe edasi


Laetakse postitusi