Kategooria: Turvalisus

Postita targalt

Pole olemas noort, kes ei oleks näinud mõnda meemi. Nende loomine on omaette kunst. Näiteks Grumpy Cati meemid on selle loojale toonud miljoneid eurosid tulu.

Loe edasi


Interneti päev!

Täna, 7. veebruaril on rahvusvaheline turvalise interneti päev, mille raames korraldatakse üle Eesti enam kui 170 teavitusüritust. Seekordse ürituse keskne sõnum on “Postita targalt”.

Loe edasi


Mobiilsete seadmete rünnakute sagedus on kahe aastaga neljakordistunud. Pahavara alamliike on mitmeid, kuid üks ohtlikumatest on lunavara, mis muudab seadme täiesti kasutuskõlbmatuks.

Loe edasi


Firma IT-osakond veedab sageli uue arvutiga pikalt aega, enne kui see töötaja kätesse usaldatakse – põhjuseks vajadus, et töömaterjalid oleksid turvatud ega satuks teadmatusest netipahalaste valdusesse. Kuidas on lood aga meie telefonide ja tahvelarvutitega? Kas sinu ettevõte arvestab töötajate seadmete turvamisel allolevate ohtudega?

Loe edasi


Turvalise nutipühad

Kuna lähenevate jõulude ja aastavahetuse eel kasvab nii veebipoodidest kauba soetamine kui ka mitmesuguste pühadepakkumiste levitamine erinevates kanalites (e-post, sotsiaalmeedia, SMS), on paras aeg meelde tuletada, kuidas oma nutiseadmeid turvaliselt kasutada.

Loe edasi


Laetakse postitusi