Kategooria: Tulevikuvõrgu rajamine

Eelmisest nädalast pakub Telia oma eraklientidele, kelle koju jõuab internetiühendus mööda vaskliini, uusi ja senisest märksa kiiremaid internetipakette.

Loe edasi


Maailm digitaliseerub. Juba lähitulevikus näeme 5G ja asjade interneti koosmõjus tärkamas uusi lahendusi ja teenuseid, mis pööravad tänase harjumuspärase ühiskonnakorralduse pea peale. Kas me oleme selleks valmis?

Loe edasi


Eelmisel aastal alustas Telia mahuka projektiga, mille eesmärk on uuendada interneti püsivõrku üle kogu Eesti. 2017. aastal jõudiski kiire ja nüüdisaegne internetiühendus kümnete tuhandete klientideni.

Loe edasi


Alustasime eelmisel aastal suurt püsivõrgu uuendamise projekti, mille käigus tahame kogu oma püsivõrgu moderniseerida ja sulgeda vananenud ADSL tehnoloogia. Vaata saadet, mis räägib projektist ja uuendamise piirkondadest lähemalt.

Loe edasi


Täna allkirjastasid Viimsi vallavanem Siim Kallas ja Telia Eesti tehnoloogiadirektor Kirke Saar ühiste kavatsuste protokolli, mille eesmärk on luua viimsilastele senisest märkimisväärselt paremad võimalused kiire interneti kasutamiseks.

Loe edasi


Laetakse postitusi