Kategooria: Tulevikuvõrgu rajamine

Alustasime eelmisel aastal suurt püsivõrgu uuendamise projekti, mille käigus tahame kogu oma püsivõrgu moderniseerida ja sulgeda vananenud ADSL tehnoloogia. Vaata saadet, mis räägib projektist ja uuendamise piirkondadest lähemalt.

Loe edasi


Täna allkirjastasid Viimsi vallavanem Siim Kallas ja Telia Eesti tehnoloogiadirektor Kirke Saar ühiste kavatsuste protokolli, mille eesmärk on luua viimsilastele senisest märkimisväärselt paremad võimalused kiire interneti kasutamiseks.

Loe edasi


Telia alustas Orissaares interneti püsivõrgu moderniseerimisega, mille tulemusena kaetakse alevik järgmise aasta märtsiks kiire ja tänapäevase internetiga.

Loe edasi


Telias on käimas suuremahuline interneti püsivõrgu moderniseerimise projekt, kuhu investeeritakse lähiaastatel kümneid miljoneid eurosid ning mis tagab senisest mitu korda kiirema interneti sadadele tuhandetele elanikele.

Loe edasi


Telia viib Pärnumaa eri piirkondades läbi võrguarendustöid, mille tulemusena saavad paljud elanikud nii sel kui ka järgmistel aastatel senisest tunduvalt kiirema internetiühenduse.

Loe edasi


Laetakse postitusi