Kategooria: Tootevõrdlused ja ostujuhid

Jõuline, kuid ilus

Ehkki järjepidevalt ilmub siin-seal tehnikaekspertide arvamusi sellest, kuidas nutikellad on mõttetud ning arusaamatud vidinad, mina isiklikult siin küsimust ei näe, sest kasutan nutikella (Apple Watch) edukalt juba üle aasta ning loobuda sellest ei plaani.

Loe edasi


Demokraatia üks alustalasid on valikuvõimalus. Sellest aspektist vaadatuna on Samsung kindlasti üks demokraatlikumaid telefonitootjaid terve seinatäie erinevate mudelitega. Samsung Galaxy A5 on Samsungi järjekordne katse pakkuda tarbijale n-ö kõrgema keskklassi telefoni.

Loe edasi


Uus aktiivsusmonitor

Teliasse tuli müüki uus aktiivsusmonitor – FitBit Charge 2S (149 €). Kas see aktiivsusmonitor on tõepoolest eelkäijast parem?

Loe edasi


Ekraan kui elamus!

Huawei Mate 9 on lüli suurte telefonide ketist, mida Huawei viimasel ajal toodab. Oma 5,9-tollise ekraaniga on seade mõõdult sarnane küll pigem tahvelarvutile, kuid tarkvara ja ülejäänud tootedisaini puhul on lähtutud siiski telefonina kasutamisest.

Loe edasi


Veekindel telefon

CAT S60 on üks põnevamaid nutitelefone, mis sel aastal müügile on tulnud. Eriliseks teeb selle nutitelefoni just FLIR termokaamera olemasolu. Telefoni välimus ja mõõdud kedagi külmaks ei jäta. Ta kas meeldib või ei meeldi üldse. Kui anda telefonile võimalus, siis on tegemist päris huvitava ja vastupidava tööriistaga, mis väikest kukkumist ja vett ei karda.

Loe edasi


Laetakse postitusi