Kategooria: Tootevõrdlused ja ostujuhid

Sülearvutit võib osta mitmeti. Võib vaadata vaid hinda ja teha ostuotsus hinna järgi. Või vaadata välimust ja selle järgi otsustada. Huvitav oleks teada, kas keegi tuleb ka poodi ja küsib arvutit, mis kaalub 2,6 kilogrammi. Veidi teadlikum lähenemine oleks oma vajaduste kaardistamine ja siis nende järgi selle õige leidmine. Kui sinu vajaduste hulka kuulub mängimine ja videotöötlus, siis alljärgnev ülevaade HP OMEN 15-CE002NO kohta on just sulle.

Loe edasi


Uus tippmudel!

25. veebruaril ehk Eesti 100 juubeli õige pisut hilinenud sünnipäevakingitusena, esitles Samsung oma 2018. aasta uhkemaid telefone Galaxy S9 ja S9+. Viimase nädala jooksul olen saanud testida üht esimest Eestisse jõudnud Galaxy S9 mudelit ning alljärgnevalt panen kirja oma mõtted selle aasta potentsiaalsemalt vingeima telefoni kohta.

Loe edasi


Headest asjadest kirjutada on mõnus ja kerge ning väga headest asjadest veel mõnusam ja kergem. Nagu näiteks Apple AirPodi juhtmevabadest kõrvaklappidest. Pean tunnistama, et kuigi viimaste aastate jooksul on mu käte vahelt läbi käinud nutitelefonide paremik ning kuhjaga teisi väga häid elektroonikavidinaid, siis nii mõnusat kasutuskogemust nagu Apple AirPodid mulle pakkusid, pole suutnud anda ükski teine vidin, ka mitte Apple’i enda telefonid ja tahvelarvutid.

Loe edasi


Lihtne armuda!

Olen Samsungi Galaxy S-seeria nutifone arvustanud alates S4 mudelist ning etteruttavalt võin öelda, et iga kord on mind arvustusperioodi lõpus tabanud üks ja sama emotsioon – kerge pettumus. See aeg on nüüd läbi.

Loe edasi


Arvutid mänguritele!

Kuigi ma pole just päris paadunud mängur, lõid mu silmad särama, kui ühel päeval pakuti mulle võimalust võrrelda omavahel kahte HP tipptasemel mängumasinat – HP Omeni rüperaali ja lauaarvutit. Küsite miks? Sest tegelikult ulatub minu arvutimänguri karjäär juba rohkem kui kahe aastakümne taha.

Loe edasi


Laetakse postitusi