Kategooria: Turvalisus

Kaitse end ja lapsi!

Nutiseadmete populaarsuse kiire ja pidev kasv on kaasa toonud ka rõhkude ümberasetuse küberturvalisuses. Inimesed usaldavad üha olulisemat informatsiooni oma tarkadele telefonidele või tahvlitele ning see info muutub aina ahvatlevamaks ka kurikaeltele, kes annavad oma parima, et selle arvelt oma tulusid tõsta. Identiteedivargused, juurdepääs pangakontodele, isegi juurdepääs inimese sotsiaalvõrgustikele võib kurjategijatele kiiret ja kerget tulu tuua.

Loe edasi


Kui lapsevanemad soovivad laste nutiseadme kasutusaega piirata, siis esimene samm oleks lapsega enne nutiseadme ostmist juba teatud kasutusreeglid kokku leppida. Kui see lihtsalt rääkimise abil ei õnnestu või reeglite seadmiseks on juba liiga hilja, on vastavate rakenduste abiga lihtne nutiseadme kasutusajale piirangud seada.

Loe edasi


Abiks lapsevanemale!
Turvaline ettevõtlus

Nutiseadmete populaarsuse pidev kasv ning nende kasutamine ka tööasjade ajamisel on toonud kaasa suurenenud vajaduse kaitsta neis olevaid andmeid pahatahtlikesse kätesse sattumast. F-Secure’i tarkvaral põhinev Telia SAFE on rohkem kui vaid viirusetõrje, kaitstes peale arvuti ka kõiki sinu töös kasutatavaid mobiilseid nutiseadmeid viiruste, kadumise ja varguse eest.

Loe edasi


Video lisatud!

Uute seadmete üks tähtsamaid omadusi heaks toimetamiseks on ajakohane tarkvara. Nutitelefoni ostmisel tuleb kindlasti pilk peale visata ka sellele, mis tarkvara on seadmel olemas, ja võimalusel ka sellele, mis on tulevikus saabumas just sellele nutikale. Toon siinkohal välja viis põhjust, miks tarkvarauuendusi tõsiselt võtta.

Loe edasi


10 000 € annetuseks

Lastekaitse Liidu läbiviidud küsitlusest selgub, et küberkiusamist on kogenud 27% õpilastest, mistõttu tuleb sellele teemale senisest suuremat tähelepanu pöörata.

Loe edasi


Lisatud video!

Pocopay on esimene finantsteenus Eestis, millega saab rahaülekandeid kinnitada sõrmejäljega.

Loe edasi


Laetakse postitusi