Kategooria: Turvalisus

Kaitse end ja lapsi!

Nutiseadmete populaarsuse kiire ja pidev kasv on kaasa toonud ka rõhkude ümberasetuse küberturvalisuses. Inimesed usaldavad üha olulisemat informatsiooni oma tarkadele telefonidele või tahvlitele ning see info muutub aina ahvatlevamaks ka kurikaeltele, kes annavad oma parima, et selle arvelt oma tulusid tõsta. Identiteedivargused, juurdepääs pangakontodele, isegi juurdepääs inimese sotsiaalvõrgustikele võib kurjategijatele kiiret ja kerget tulu tuua.

Loe edasi


Kui lapsevanemad soovivad laste nutiseadme kasutusaega piirata, siis esimene samm oleks lapsega enne nutiseadme ostmist juba teatud kasutusreeglid kokku leppida. Kui see lihtsalt rääkimise abil ei õnnestu või reeglite seadmiseks on juba liiga hilja, on vastavate rakenduste abiga lihtne nutiseadme kasutusajale piirangud seada.

Loe edasi


Telia klientide seas on tänaseks enam kui 100 000 Mobiil-ID teenuse kasutajat, ümmargune tähis täitus märtsikuus.

Loe edasi


Nutitelefonid on osaks paljude inimeste igapäevaelust ning lisaks suurele hulgale raisatud ajale, aitavad need meil siiski ka paljusid asju mugavalt ja käigu pealt ära teha. Selle universaalsusega kaasneb aga fakt, et telefonides sisaldub väga palju olulisi andmeid ja infot, mille taastamine seadme kadumisel võib väga raskeks või suisa võimatuks osutuda. Muidugi on nutitelefonid ka suhteliselt kallid, nii et kaotatud aparaadi asemele uue soetamine võib eelarvesse märgatava augu tekitada.

Loe edasi


Viimastel aastatel üha hoogustuva pilveteenuste pakkumisega on hüppeliselt kasvanud lauasahtlis tolmukoguvate mälupulkade arv. Seda enam, et mingil ajahetkel jagati neid ülima heldusega nagu digitaalseid visiitkaarte vms. Ometi pole need kunagi täiesti asendamatud mälukandjad sellist saatust ära teeninud ning digitark inimene leiab neile ka tänapäeval väärika rakenduse. Allpool vaatame mõningaid võimalusi mälupulkadele uus elu anda.

Loe edasi


Abiks lapsevanemale!
Turvaline ettevõtlus

Nutiseadmete populaarsuse pidev kasv ning nende kasutamine ka tööasjade ajamisel on toonud kaasa suurenenud vajaduse kaitsta neis olevaid andmeid pahatahtlikesse kätesse sattumast. F-Secure’i tarkvaral põhinev Telia SAFE on rohkem kui vaid viirusetõrje, kaitstes peale arvuti ka kõiki sinu töös kasutatavaid mobiilseid nutiseadmeid viiruste, kadumise ja varguse eest.

Loe edasi


Laetakse postitusi