Kategooria: Trendid ja topid

Eesti Telekomi (EMT ja Elion) müügikanalites oli 2015. aastal mobiiltelefonide arvestuses kõige müüdum telefon iPhone.

Loe edasi


Kuna iPhone 6 on päris kindlalt ja pikalt nutitelefonide müügitabelites liidrite hulgas, testisime just sellele telefonile mõeldud kotte ja ümbriseid.

Loe edasi


TEEME TERVISELE HEAD

Kantavad nutividinad (i.k- wearables) võib liigitada kahte suuremasse rühma – nutikad aktiivsusmonitorid ja nutikellad. Siin artiklis räägime ennekõike sellistest nutikatest aktiivsusmonitoridest ja nutikelladest, mis ühel või teisel viisil ühilduvad nutitelefonidega või suudavad kasutada mobiilside teenuseid (ka mobiilset internetti) lausa iseseisvalt.

Loe edasi


TOP 10

Telia müügistatistika kohaselt oli eelmise aasta müüduim telefon Eestis iPhone 6S. Esikümnesse mahtusid vaid kolme tootja ehk Apple’i, Huawei ja Samsungi mudelid, kusjuures Apple oli esindatud 4, Huawei 2 ning Samsung 4 mudeliga.

Loe edasi


TOP 5 & TASUTA!

Kingikotid on lahti tehtud ja kui sa leidsid sealt nutitelefoni, siis on suur tõenäosus, et see jookseb just Androidil. Kui uus nutiseade on pildi ette võtnud, tuleks sinna järgmisena tekitada sulle vajalik sisu ehk laadida ägedaid rakendusi, mis su uue nutika nuhvli Sinu jaoks kasulikuks ja meeleolukaks muudaks. Keskendun täna tasuta mängudele, sest kulutusi on viimasel ajal niigi palju olnud, nõus?

Loe edasi


Kus häda, seal abi!

Nutiseadmed küll aitavad meie igapäevaelu korraldada ja lähedaste ning klientidega lihtsamini suhelda, aga kui nutiseadmetega midagi juhtub, saab ikka Digitarga poole pöörduda, et abi oleks sama kiire ja edasiviiv. 2016. aastal otsisid inimesed enim infot kaduma läinud telefonide leidmise, aeglaseks jäänud nutiseadmete ja rändlustasude kohta.

Loe edasi


Tagasivaade

2016. aastal jagas Digitark nii artiklite kui ka videote näol üle tuhande nõuande, kõnetades ligi 350 000 lugejat-vaatajat. Lugejate huvi analüüsides võib teha ka ennustusi, millised teemad lendavad algaval aastal enamate lugejate huviorbiiti: kindlasti saab aina enam tähelepanu mobiilifotograafia ja videote tootmine nutiseadmete abil, oluliseks muutub veelgi nutikam ja mugavam meelelahutuse tarbimine, targad valikud tuhandete kasulike rakenduste vahel ning info uute võimsate seadmete kohta nagu mobiilid, tahvlid, droonid ja randmeseadmed.

Loe edasi


Alati kuumad teemad

Eile kirjutasime 5 hitt-teemast, mis olid Digitarga algusaegadel popid ja olulised, kuid tänaseks juba ajaloo prügikastis. Tegelikult leidub hulk küsimusi/probleeme, mis on “ajatud” – küsimused, mis tekivad ikka ja jälle: tehnika areneb, kasutusoskused paranevad, soovitused muutuvad, aga kuidagi jäävad need asjad ikka “õhku” ja vajavad meelde tuletamist. Niisiis, mille juurde Digitarga autorid ikka ringiga tagasi jõuavad?

Loe edasi


Laetakse postitusi