Kategooria: Trendid ja topid

Eesti Telekomi (EMT ja Elion) müügikanalites oli 2015. aastal mobiiltelefonide arvestuses kõige müüdum telefon iPhone.

Loe edasi


Kuna iPhone 6 on päris kindlalt ja pikalt nutitelefonide müügitabelites liidrite hulgas, testisime just sellele telefonile mõeldud kotte ja ümbriseid.

Loe edasi


TEEME TERVISELE HEAD

Kantavad nutividinad (i.k- wearables) võib liigitada kahte suuremasse rühma – nutikad aktiivsusmonitorid ja nutikellad. Siin artiklis räägime ennekõike sellistest nutikatest aktiivsusmonitoridest ja nutikelladest, mis ühel või teisel viisil ühilduvad nutitelefonidega või suudavad kasutada mobiilside teenuseid (ka mobiilset internetti) lausa iseseisvalt.

Loe edasi


2007. aastal ilmavalgust näinud iPhone on olnud nutiseadmete valdkonna üks olulisemaid kujundajaid. Eestis on Apple’i kultustelefon jõudnud 10 aastaga enam kui 100 000 inimese igapäevakasutusse.

Loe edasi


Tänavu esimesel poolaastal mahtusid Telias kümne müüduma mobiiltelefoni hulka Apple’i, Huawei ja Samsungi mudelid.

Loe edasi


TOP

Tänavu esimeses kvartalis mahtusid kümne enimmüüdud mobiiltelefoni hulka vaid kolme tootja mudelid: Apple, Samsung ja Huawei.

Loe edasi


TOP 10

Telia müügistatistika kohaselt oli eelmise aasta müüduim telefon Eestis iPhone 6S. Esikümnesse mahtusid vaid kolme tootja ehk Apple’i, Huawei ja Samsungi mudelid, kusjuures Apple oli esindatud 4, Huawei 2 ning Samsung 4 mudeliga.

Loe edasi


TOP 5 & TASUTA!

Kingikotid on lahti tehtud ja kui sa leidsid sealt nutitelefoni, siis on suur tõenäosus, et see jookseb just Androidil. Kui uus nutiseade on pildi ette võtnud, tuleks sinna järgmisena tekitada sulle vajalik sisu ehk laadida ägedaid rakendusi, mis su uue nutika nuhvli Sinu jaoks kasulikuks ja meeleolukaks muudaks. Keskendun täna tasuta mängudele, sest kulutusi on viimasel ajal niigi palju olnud, nõus?

Loe edasi


Laetakse postitusi