Kategooria: Rakenduste uudised ja info

Seikluslik ja tegus suvi on alanud ning lapsed ja noored nautimas suvega saabunud vabadust. Liigutakse rohkem ringi nii üksi kui ka koos pere, sõprade ja tuttavatega. Võetakse ette põnevaid ja aktiivseid tegevusi, mida ehk kooli ajal ei jõua või ei saa teha.

Loe edasi


Retsepti äpp

Runtasty on uus äpp Runtasticu loojatelt. Jooksmise asemel on siin tegu toidu ja selle valmistamisega. Runtasty suund on tervislikud toidud, olemata seejuures liiga piirav. Äpis on praegu ligi 40 eriti isuäratavate piltidega retsepti. Võluv on seejuures lihtsus. Tegu pole üüratu retseptikoguga, mille seast õige valimine võtab juba rohkem aega kui pardi küpsetamine.

Loe edasi


Kasulik äpp

Microsoft tõi välja listide koostamise äpi To-Do, mis võlub lihtsuse ja ilusa disainiga. Nimekirju tehti juba ammu enne nutitelefone. Ikka selleks, et organiseerida elu ja tegemisi, suunata fookust ja liikuda eesmärkide poole. Meie kõigi ööpäevas on samapalju tunde. Ometi näib, et on inimesi, kelle elu edeneb paremini ja neid, kes kurdavad, et kogu aeg kulub valedele asjadele.

Loe edasi


Nutikas vaigistaja

Kolides nüüd juba aastaid tagasi Androidilt iOS-i peale ehk siis vahetades Samsung Note’i iPhone 4S-i vastu, tundsin kõige enam puudust… ei, ei, mitte telefoni konfigureeritavusest, vaid ekraanividinatest. Neist väikestest kenadest graafilistest kasutajaliidestest, mis vajaliku info mugavalt ja kasutajasõbralikult otse nutitelefoni avaekraanile tõid. Vähemalt tollal võis iOS-i kasutaja neist vaid unistada.

Loe edasi


Laetakse postitusi