Kategooria: Rakenduste uudised ja info

Rasketel hetkedel, nagu näiteks loodusõnnetused, pannakse inimesed proovile ja siis tulevad välja nende head ja halvad omadused. Aga see ei käi ainult inimeste kohta: ekstreemsetes olukordades tulevad välja ka elutute objektide parimad ja nõrgemad küljed.

Loe edasi


Waze’i kasutajad annavad oma panuse hädaabiteenistuste töö tõhustamisse, sest hädaabinumber 112 on integreeritud populaarse rakendusega.

Loe edasi


Sel nädalal saab EV100 äpi vahendusel end kursis hoida XII noorte laulu- ja tantsupeo “Mina jään” kavaga.  Samuti oodatakse kõiki laulu- ja tantsupeo puhul äpi abil näitama, et armastad Eestit.

Loe edasi


Seikluslik ja tegus suvi on alanud ning lapsed ja noored nautimas suvega saabunud vabadust. Liigutakse rohkem ringi nii üksi kui ka koos pere, sõprade ja tuttavatega. Võetakse ette põnevaid ja aktiivseid tegevusi, mida ehk kooli ajal ei jõua või ei saa teha.

Loe edasi


Retsepti äpp

Runtasty on uus äpp Runtasticu loojatelt. Jooksmise asemel on siin tegu toidu ja selle valmistamisega. Runtasty suund on tervislikud toidud, olemata seejuures liiga piirav. Äpis on praegu ligi 40 eriti isuäratavate piltidega retsepti. Võluv on seejuures lihtsus. Tegu pole üüratu retseptikoguga, mille seast õige valimine võtab juba rohkem aega kui pardi küpsetamine.

Loe edasi


Laetakse postitusi