Kategooria: Rakenduste uudised ja info

Filtreid, millega videosid huvitavamaks teha on kokku 30, mõned neist annavad kerge moonutava efekti, aga on ka täiesti pöörased, kaleidoskoopilisid mustreid.

Loe edasi


Sel kuul tuli Androidile ja iOS-le ehk siis enam-vähem kõigele välja Google Lens. See tähendab, et kui sul on äpp Google Photos, siis nüüd saad oma fotode kohta otsida lisainformatsiooni.

Loe edasi


Leia aega juurde!

Nutitelefonid on vaikselt, kuid kindlalt leidnud tee meie igapäevaellu ning saanud selle väga suureks osaks. Kuigi paljud meist arvavad, et kasutavad oma telefone parimal võimalikul viisil, siis ajaplaneerimise seisukohast võttes on see tihti vale. Nutitelefoni ebaefektiivse kasutamisega võime endalegi märkamatult tekitada endas stressi ning kaotada päevas tunde kasulikku aega, mida veeta perega, lugedes või oma hobidega tegeledes.

Loe edasi


Telia klientide seas on tänaseks enam kui 100 000 Mobiil-ID teenuse kasutajat, ümmargune tähis täitus märtsikuus.

Loe edasi


Google tõi välja meilirakenduse Gmail Go, mis on Go-nimelise seeria äppide värskeim liige. Go äpid on originaaläppide väiksemad versioonid, mis on mõeldud nõrgema jõudlusega telefonidele ning kasutamiseks kehva internetiühenduse korral. Samuti piirkondades, kus internet on väga kallis. Go-äpid võtavad nutitelefoni kõvakettal vähem ruumi, pakkudes seejuures siiski kõiki põhifunktsioone.

Loe edasi


Laetakse postitusi