Kategooria: Rakenduste uudised ja info

Vana hea klassika Tetrise omamoodi uusversioon, mis haarab esimesest “klotsist” ja hoiab tegevuses… minu puhul lõputult.

Loe edasi


Vaata Digitarga saadet äpist, mis on pühendatud Eesti Vabariigi 100. sünnipäevale. Äpi kaudu saad teada, millised sündmused EV100 raames üle Eesti toimuvad. Margus Kasterpalu Riigikantseleist toob põnevaimatest sündmustest näiteid ja Telia TV sisu juht Birjo Kiik räägib EV100 filmidest, mis on sellel aastal tulekul.

Loe edasi


Inimesed muutuvad veganiteks erinevatel põhjustel. Kellele meeldivad loomad, kes ei salli taimi, kes püüab hoolitseda oma tervise eest või kes tahab enda keha lihtsalt võimalikult heas vormis hoida. Igatahes on veganite kriitiline mass saavutanud ammu sellise mahu, et ka nende jaoks on eraldi rakenduste loomine piisavalt põhjendatud. Ehkki rakendusi on tänaseks päevaks saadaval enam kui rohkesti, siis meie keskendume hetkel just parimatele iPhone’i ja iPadi jaoks valmistatud rakendustele. Siinkohal tasub meelde tuletada, et rannahooaeg pole enam kaugeltki mägede taga ning hea enesetunne on moes aastaringselt.

Loe edasi


Üha suurenevad ekraanid on muutnud iPhone’id ja iPadid filmide või seriaalide vaatamiseks. Paraku on aga Apple’i seadmete suletud ja turvaline süsteem seotud sellise õnnetusega nagu iTunes. Ehkki kui voogesitusteenust pakkuvaid rakendusi on mitmeid, siis nutiseadmesse allalaadida ja vaadata saab filme jms ainult läbi iTunes’i. Lisaks ei saa iTunes’is kasutada mitmeid hetkel populaarseid videoformaate nagu .mkv või .mp4 ning sisu saab nutiseadmesse laadida vaid läbi usaldatud arvuti, mis on seotud kasutaja Apple ID-ga. Ehkki kõik need sammud on mõeldud kasutaja seadmete turvalisust silmas pidades, siis paljude arvates püüab Apple oma suletud süsteemiga saavutada monopoolset seisundit. Ning mingi nurga all on neil ka õigus.

Loe edasi


Sa pole praegusel töökohal rahul? Või on okei, aga siiski võiks rohkem teenida? Või töötada paindlikuma graafiku alusel? Kui jah, siis Meet Frank on hea abiline tööotsinguil. Ainus, keda võid lõpuni usaldada.

Loe edasi


Laetakse postitusi