Kategooria: Rakenduste uudised ja info

Nutikas vaigistaja

Kolides nüüd juba aastaid tagasi Androidilt iOS-i peale ehk siis vahetades Samsung Note’i iPhone 4S-i vastu, tundsin kõige enam puudust… ei, ei, mitte telefoni konfigureeritavusest, vaid ekraanividinatest. Neist väikestest kenadest graafilistest kasutajaliidestest, mis vajaliku info mugavalt ja kasutajasõbralikult otse nutitelefoni avaekraanile tõid. Vähemalt tollal võis iOS-i kasutaja neist vaid unistada.

Loe edasi


Nii nagu on iga nutitelefoni kasutaja erinev, on täiesti erinev ka lemmikäppide valik. Enamikul kasutajatel on äppide nimekiri segu praktilistest abimeestest ning meelelahutajatest. Olen enda kasutuskogemuse põhjal leidnud 11 äppi, mis lausa peavad telefonis olema, et seadmest maksimum välja võtta.

Loe edasi


Mobiiliturul tegutseb mustmiljon väikest mängutootjat, kes üritavad kasutajaid oma konksu otsa püüda. Mis on aga saanud kunagistest suurtest mängudest, mis oma tähelendu alustasid konsoolil või PC-maailmas? Kuidas on suure masina hiiud pidanud vastu tehnoloogia arengule, mis on toonud arvutid kirjutuslaudadelt ekraanideks peopesal?

Loe edasi


Kodus ma ei tule selle pealegi, et hakata postkaarti saatma. Küll aga tegelen selle vanamoodsa teksti- ja pildiedastusviisiga aktiivselt reisidel. See on tore viis lähedasi rõõmustada. Ma ise pole küll veel kunagi postkaardi saamise üle kurvastanud.

Loe edasi


Laetakse postitusi