Kategooria: Rakenduste uudised ja info

Mobiiliturul tegutseb mustmiljon väikest mängutootjat, kes üritavad kasutajaid oma konksu otsa püüda. Mis on aga saanud kunagistest suurtest mängudest, mis oma tähelendu alustasid konsoolil või PC-maailmas? Kuidas on suure masina hiiud pidanud vastu tehnoloogia arengule, mis on toonud arvutid kirjutuslaudadelt ekraanideks peopesal?

Loe edasi


Kodus ma ei tule selle pealegi, et hakata postkaarti saatma. Küll aga tegelen selle vanamoodsa teksti- ja pildiedastusviisiga aktiivselt reisidel. See on tore viis lähedasi rõõmustada. Ma ise pole küll veel kunagi postkaardi saamise üle kurvastanud.

Loe edasi


Kuigi paljud meist on Google Mapsi tihedad kasutajad, võivad mõned head nipid selle kaardirakenduse kasutamiseks ometi kahe silma vahele jääda. Toon välja viis nõuannet, kuidas sulle Google Mapsi kaardirakendusest veel rohkem kasu tõuseks.

Loe edasi


Äppide koorekiht

Hiljuti antud mängusoovitustele järgnevad parimad äpid, mis praegu ilma teevad. Nii nagu mängud, ootavad ka äpid sind Google Play poes.

Loe edasi


Android arvutisse!

Mobiilsetel seadmetel on Android kõige populaarsem operatsioonisüsteem ja seda juba aastaid. Mitte miski ei näita muutuvaid trende ka tulevikus. On aga üks mobiilne seade, millel me pole harjunud veel rohelist mehikest nägema – need on sülearvutid.

Loe edasi


Laetakse postitusi