Kategooria: Mobiilne elu

Kaitse end ja lapsi!

Nutiseadmete populaarsuse kiire ja pidev kasv on kaasa toonud ka rõhkude ümberasetuse küberturvalisuses. Inimesed usaldavad üha olulisemat informatsiooni oma tarkadele telefonidele või tahvlitele ning see info muutub aina ahvatlevamaks ka kurikaeltele, kes annavad oma parima, et selle arvelt oma tulusid tõsta. Identiteedivargused, juurdepääs pangakontodele, isegi juurdepääs inimese sotsiaalvõrgustikele võib kurjategijatele kiiret ja kerget tulu tuua.

Loe edasi


Kuna iPhone 6 on päris kindlalt ja pikalt nutitelefonide müügitabelites liidrite hulgas, testisime just sellele telefonile mõeldud kotte ja ümbriseid.

Loe edasi


– faile ja kõike muud on pilves hea kolleegidega jagada. Töötan ka palju kontorist eemal, näiteks koolis, kodus ja vahel isegi kohvikus, mis jääb tee peale – pilvekettal on kõik vajalikud failid alati kättesaadavad ja ükski tööülesanne ei jää seetõttu lahenduseta.»

Loe edasi


TEEME TERVISELE HEAD

Kantavad nutividinad (i.k- wearables) võib liigitada kahte suuremasse rühma – nutikad aktiivsusmonitorid ja nutikellad. Siin artiklis räägime ennekõike sellistest nutikatest aktiivsusmonitoridest ja nutikelladest, mis ühel või teisel viisil ühilduvad nutitelefonidega või suudavad kasutada mobiilside teenuseid (ka mobiilset internetti) lausa iseseisvalt.

Loe edasi


Digitargas ilmus hiljuti lugu uuest Samsungi lisavidinast, mis telefoni arvutiks muudab. Idee pole uus ja seda on edutult üritatud ka varem, näiteks Microsoft Continuum projekt, Asus oma Pad telefonide seeriaga ning veel mõned teised. Olenemata varasemast ebaedust, idee kasutada ühte seadet vastavalt vajadusele arvuti või telefonina mulle väga meeldib. Tehniliste näitajate poolest pole minu isikliku tööarvuti ja uute nutitelefonite vahe enam väga erinev, seega teoreetiliselt võiks ju idee lennata, kuid kuidas saab hakkama sellega Android?

Loe edasi


Mõned aastad tagasi tundus, et nutitelefonid on valmis saanud – mis seal ikka nii väga enam muutuda saab? Siis tuli sõrmejäljelugeja, mis nüüdseks on isegi odavamate telefonide puhul elementaarne. See töötab kiirelt ja laitmatult. Endiselt on aga mobiilitootjad hädas sellega, kuhu see vajalik sensor paigutada.

Loe edasi


Samsung on uue S8 seeria nutitelefonide kasutajatele loonud ühe huvitava lisavidina nimega DEX Station. Tegemist on ümara kujuga dokiga, kuhu saad asetada oma S8 või S8+ telefoni. Dex Stationi küljes on lisaliidesed, mida telefoni enda küljes pole ja need annavad juurde uusi kasutusvõimalusi.

Loe edasi


Kunagi Indias reisides ostsin kohaliku SIM-kaardi, mida aktiveerides selgus, et Facebook Messenger on tasuta ja ei kuluta ostetud andmemahtu. Seega ei pidanudki maailma kõige populaarsema suhtluskanali kasutamiseks kaardile andmemahtu laadima. Teisel firmal oli tasuta Whatsapp ja Twitter, kolmandal Wikipedia. Alguses tundus see kõik uskumatu, sest Eestis oleme küll internetiga juba tükk aega sina peal, kuid sellist asja siinmail veel näinud polnud.

Loe edasi


Eelmise nädala reedest toimib Eesti Energia Estonia kaevanduses mobiilside, mis aitab tõsta tööohutust ja suurendab kaevandamisprotsesside efektiivsust.

Loe edasi


Laetakse postitusi

Mobiilse elu teejuht

EMT Mobiilne elu – üks pakett kõikidele sinu nutiseadmetele. EMT Mobiilse elu paketiga saad mugavalt kasutada mobiilset internetti mitmes seadmes korraga. Isegi kui kasutad mõne seadmega internetti harva, on see Sul just nendel hetkedel kohe olemas ja ilma lisakuluta.

Paketti liidetud telefonidega saad EMT ja Elioni võrgus piiramatult helistada ja SMSe saata ning paketis sisaldub ka piisav kõnemaht teistes võrkudes suhtlemiseks.

Kasulikku lugemist