Kategooria: Mobiilne elu

Kaitse end ja lapsi!

Nutiseadmete populaarsuse kiire ja pidev kasv on kaasa toonud ka rõhkude ümberasetuse küberturvalisuses. Inimesed usaldavad üha olulisemat informatsiooni oma tarkadele telefonidele või tahvlitele ning see info muutub aina ahvatlevamaks ka kurikaeltele, kes annavad oma parima, et selle arvelt oma tulusid tõsta. Identiteedivargused, juurdepääs pangakontodele, isegi juurdepääs inimese sotsiaalvõrgustikele võib kurjategijatele kiiret ja kerget tulu tuua.

Loe edasi


Kuna iPhone 6 on päris kindlalt ja pikalt nutitelefonide müügitabelites liidrite hulgas, testisime just sellele telefonile mõeldud kotte ja ümbriseid.

Loe edasi


– faile ja kõike muud on pilves hea kolleegidega jagada. Töötan ka palju kontorist eemal, näiteks koolis, kodus ja vahel isegi kohvikus, mis jääb tee peale – pilvekettal on kõik vajalikud failid alati kättesaadavad ja ükski tööülesanne ei jää seetõttu lahenduseta.»

Loe edasi


TEEME TERVISELE HEAD

Kantavad nutividinad (i.k- wearables) võib liigitada kahte suuremasse rühma – nutikad aktiivsusmonitorid ja nutikellad. Siin artiklis räägime ennekõike sellistest nutikatest aktiivsusmonitoridest ja nutikelladest, mis ühel või teisel viisil ühilduvad nutitelefonidega või suudavad kasutada mobiilside teenuseid (ka mobiilset internetti) lausa iseseisvalt.

Loe edasi


Oli aeg, mil Huawei oli kõigest üks paljudest Hiina telefonitootjatest, keda tunti (kui üldse) ainult odavate plastist nutitelefonide poolest. Need ajad on ammu möödas ning juba mõne nädala pärast võime oodata ettevõtte uusimaid P-seeria telefone, mis Samsungi, Apple’i ja teiste suurtootjatega armutusse konkurentsiheitlusse astuvad.

Loe edasi


Kui teadmistele, kogemusele ja kirele lisada kõvasti tööd ja natuke õnne, siis on see päris hea valem selleks, et uut edukat ettevõtmist alustada. Ometi on esimestel kuudel kümneid pisiasju, mida ette ei oska näha ja millele tuleb kiired ja tõhusad lahendused leida.

Loe edasi


Huawei telefonid ei ole siinmail enam eriliseks uudiseks ning oma hea hinna ja omaduste suhtega on see Hiina tootja võitnud paljude tarbijate poolehoiu. Nüüd aga on lisaks soodsama hinnaklassi aparaatidele, hakatud üha enam pürgima ka teiste tootjate lipulaevade mängumaale. Nii teemegi tutvust Huawei mudeliga Mate 10 Pro.

Loe edasi


Kahe nädala pärast algava maailma kõige suurema mobiilimessi MWC (Mobile World Congress) tuules avalikustatakse Samsungi kõige uuem lipulaev ning juba on sellest internetiavarustesse lekkinud mitmeid fotosid ja infokilde. Kui oled otsimas uut telefoni, siis enne valiku langetamist vaata üle ka 5 põnevaimat kuuldust uuest Samsung Galaxy S9-st.

Loe edasi


Spotify muutis muusikakuulamise viisi ja kui mitte otseselt, siis kaudselt kuulame oma lemmiklugusid ikka ja jälle läbi mõne striiminguteenuse. Neile, kes kasutavad Spotifyd tihedamini on terve rida nippe, mis teevad selle kasutamise ägedamaks ja paremaks.

Loe edasi


Laetakse postitusi

Mobiilse elu teejuht

EMT Mobiilne elu – üks pakett kõikidele sinu nutiseadmetele. EMT Mobiilse elu paketiga saad mugavalt kasutada mobiilset internetti mitmes seadmes korraga. Isegi kui kasutad mõne seadmega internetti harva, on see Sul just nendel hetkedel kohe olemas ja ilma lisakuluta.

Paketti liidetud telefonidega saad EMT ja Elioni võrgus piiramatult helistada ja SMSe saata ning paketis sisaldub ka piisav kõnemaht teistes võrkudes suhtlemiseks.

Kasulikku lugemist